Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektros energijos tiekimas korpusinių detalių apdirbimo cechui

Elektros energijos tiekimas korpusinių detalių apdirbimo cechui

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Kursinis projektas. Įžanga. Darbo tikslai ir uždaviniai. Profesinių kompetencijų sąrašas. Informacijos šaltinių, kuriais remiantis atliktas darbas, apžvalga. Elektros energijos tiekimo schemos parinkimas. Cecho elektros apkrovų skaičiuotė. Elektros tinklo skaičiuotė (laidų, kabelių, paskirstimo skydų ir apsaugų parinkimas). Elektros tinklo skaičiavimas. Elektros tinklo skaičiavimas. Apsaugų parinkimas. Automatinių jungiklių parinkimas. Transformatorinės pastotės parinkimas. Transformatoriaus skaičiaus ir galios skaičiuotė ir parinkimas. Skaičiavimo eiga. Reaktyviosios galios kompensacija. Kondensatorių baterijos parinkimas. Trumpojo jungimo srovių skaičiuotė. Įžeminimas. Darbų saugos ir aplinkosaugos skyrius. Darbuotojo veiksmai prieš pradedant darbą. Darbo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai avariniais atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą. Išvados ir rekomendacijos. Darbo anotacija.

Ištrauka

Elektros energija plačiai naudojama visose pramonės šakose ir buityje. Norint patikimai ir kokybiškai eksploatuoti elektros energiją reikalingos energetinės sistemos, kurias sudaro: elektros tinklai iki 1000V ir virš 1000V, transformatorinės, paskirstymo pastotės, elektos energijos tinklai.
Projektuojant elektros energijos tiekimą vartotojui reikia gerai parinkti: įtampą, apskaičiuoti apkrovas, parinkti laidus ir kabelius, paskirstymo spintas, saugiklius, automatinius jungiklius, transformatorines pastotes, ir jų apsaugą, įtampos nuostolius ir reaktyviosios galios kompensaciją.
Elektros energijos tiekimas turi būti saugus tiek vartotojam tiek jį prižiūrinčiam personalui. Privaloma griežtai laikytis elektrosaugos bei gamtosaugos reikalavimų. Kaip galima daugiau įdiekti ir pritaikyti naujausių technologijų, kad palengvinti darbuotojų dirbančiųjų elektros energijos tiekimo srityje darbą ir užtikrinti jų saugumą.
Taip pat elektros energijos tiekimas turi būti ekonomiškai efektyvus.
Studentai mokymosi procese išmoksta nesudėtingų cechinių tinklų iki 1000V, oro ir kabelinių linijų virš 1000V skaičiavimą, trumpojo jungimo srovių skaičiavimą ir parinkti srovei laidžias dalis bei aparatus, sudaryti aukštos įtampos elektros energijos tiekimo schemas, skaičiuoti apkrovas, parinkti pastočių relinės apsaugos ir automatikos aparatūrą, o taip pat turėti supratimą apie aukštos įtampos techniką. Visi šie klausimai yra tiesiogiai susieti su elektros inžinerijos srities darbu.
Tikslas:Suprojektuoti elektros energijos tiekimą medžio apdirbimo cechui ir pagrįsti profesines kompetencijas.
Uždaviniai:
2. Apskaičiuoti cecho elektros apkrovas
3. Parinkti elektros tiekimo schemą
4. Parinkti transformatorių tipą
5. Atlikti elektros tinklo parinkimą ir skaičiavimą
6. Apskaičiuoti ir parinkti kondensatorių baterijas
7. Parinkti elektros įrenginius
8. Atlikti trumpojo jungimo srovių skaičiavimą
9. Nubraižyti cecho elektros planą
10. Nubraižyti cecho elektros schemą ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis40 puslapių 
Dydis54.69 KB
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasTechnikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektros energijos tiekimas korpusiniu detaliu apdirbimo cechui [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 40 puslapių 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Dalia Lukosienė
Pasidalink su draugais