Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektros energijos tiekimas

Elektros energijos tiekimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Energetikos sistema. Pagrindiniai elektros energetikos sistemos elementai. Elektrinės. Elektros tinklai. Vartotojai. Pramonės įmonių elektros tinklai. Laidų skerspjūvio parinkimas. Elektros įrenginių apsauginis įžeminimas. Išvados.

Ištrauka

Elektros energetikos sistema yra sudedamoji energetikos sistemos dalis. Ją sudaro tik tie energetikos sistemos elementai, kurie skirti elektros energijai gaminti, paskirstyti vartotojams, transformuoti į kitas energijos rūšis. Tai visų rūšių elektrinės (tik elektrinė jų dalis, susidedanti iš generatorių ir skirstomųjų įrenginių), elektros tinklai ir vartotojų elektros įrenginiai. Be elektros sistemų, į energetikos sistemą gali įeiti ermofikacinės sistemos ir atskirų energetinių resursų rūšių, t.y. naftos, dujų, anglies, branduolinio kuro gavybos, paskirstymo ir vartojimo sistemos.
Pagrindiniai elektros energetikos sistemos elementai
Elektros energetikos sistemoje elektros energijos gamyba ir suvartojimas vyksta vienu metu. Kiekvienu momentu kintanti vartotojų galia turi būti įvertinta elektrinėse atitinkamu elektrinių generuojamos galios pokyčiu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Dydis382.88 KB
Švietimo institucijaUtenos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektros energijos tiekimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais