Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektros instaliacijos suprojektavimas

Elektros instaliacijos suprojektavimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950
Aprašymas

Projektuojamo objekto pagrindiniai parametrai. Transformatorinės pastatymo vietos nustatymas. Elektros energijos tiekimo schemos sudarymas. Projektuojamo objekto elektros tinklų skaičiavimas ir patikrinimas. Magistralinių elektros tinklų skaičiavimas. Elektros tinklų skaičiavimo patikrinimas pagal leistinus įtampos nukrypimus. Švietimo elektros tinklų skaičiavimas ir patikrinimas. Reaktyvios galios kompensacija, numatant, kad faktinis ir transformatoriaus bei transformatorinės tipo parinkimas. Transformatorinės aparatūros ir srovėlaidžių parinkimas. bei pritaikymas. Srovėlaidžių ir aparatūros patikrinimas. Projektuojamo objekto transformatorinės įžeminimo įrenginių skaičiavimas. Darbo sauga. Gamtos sauga.

Ištrauka

Projektuojamas objektas – lentpjūvė. Lentpjūvėje sumontuota 65 elektros įrenginiai. Šiems įrenginiams pajungti buvo panaudoti 8 paskirstymo spintos. Visi kabeliai buvo tiesiami buvo klojami palei sienas.
Patalpos matmenys: ilgis – 41m, plotis –21m, aukštis – 2,5m.
Lentpjūvė priskiriama prie antros kategorijos vartotojų, kuriems elektros nutraukimas susijęs su dideliais ekonominiais nuostoliais, žmonių ir transporto prastovomis, gaminamos produkcijos broko padidėjimu. Todėl suprojektuota elektros energijos tiekimo schema turi būti patikima, lengvai eksploatuojama ir remontuojama. Turi būti teisingai parinktos srovei laidžios dalys ir apsaugos priemonės.
Objektas visais požiūriais pavojingas elektriškai. Tam, kad, apsaugoti lentpjūvės darbuotojus ir įrenginius nuo trumpų jungimų ir kitų nenormalių darbo režimų poveikio, reikia naudoti tinkamas apsaugos priemones. Tam skirta įžeminimo sistema. Darbo saugumui užtikrinti turi būti imtasi visų darbo saugos priemonių.
Projektuojant lentpjūvę, neturi būti nepamiršta ir gamtos sauga. Tam reikia prisilaikyti gamtos apsaugos reikalavimų.
Projektuojant elektros tiekimo schemą naudosimės įvairiais žinynais ir kita literatūra, kuri yra nurodoma literatūros sąraše.
Pagal duotus įrenginių nominalius galingumus iš žinynų parenkame variklių tipus. Parenkant variklio tipą reikia atsižvelgti į tai, kad variklio galia turi būti artima įrenginio galiai. Į lentelę surašome parinktų variklių duomenis (galią, galios koeficientą, naudingumo koeficientą, apkrautumo koeficientą). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis47 puslapiai 
Dydis290.96 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektros instaliacijos suprojektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 47 puslapiai 
  • Kauno technologijos universiteto gimnazija / 3 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais