Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Apdirbimo cecho projektavimas

Apdirbimo cecho projektavimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051
Aprašymas

Įvadas. Elektros vartotojų pagrindiniai parametrai. Elektros vartotojų pagrindiniai parametrai. Transformatorinės nustatymo vieta. Elektros energijos tiekimo schemos sudarymas. Projektuojamo objekto elektros tinklų skaičiavimas ir patikrinimas. Magistralinių elektros tinklų skaičiavimas. PS1-PS2–magistralės skaičiavimo rezultatai. T-PS2 magistralės skaičiavimo rezultatai. PS3-PS4 magistralės skaičiavimo rezultatai. T-PS4 magistralės skaičiavimo rezultatai. Paskaičiuojame įtampos nuostolius T-PS3. Paskaičiuojame įtampos nuostolius T-PS6. Apšvietimo elektros tinklų skaičiavimas ir patikrinimas. Įtampos nuokrypų apšvietimo tinkluose skaičiavimas. Projektuojamo objekto transformatorinės tipo ir galios parinkimas, transformatorių skaičiaus nustatymas, srovei laidžių dalių bei apsaugos aparatūros parinkimas. Pirmojo transformatoriaus parinkimas. Žemos įtampos elektros tinklas su kompensatoriumi. Srovei laidžių dalių bei apsaugos aparatūros parinkimas ir patikrinimas. Projektuojamo objekto transformatorinės įžeminimo įrenginių skaičiavimas. Darbo ir gamtos sauga. Gamtos sauga. Darbas iliustruotas grafikais, schemomis.

Ištrauka

Projektuojamas objekts yra apdirbimo cechas NR.1 21-25 dalis.Šioje dalyje yra sumontuoti 32 elektros įrenginiai.Šiems įrenginiams pajungti buvo panaudota 6 paskirstymo spintos.Visi laidai pajungti spintoms buvo klojami pagal sienas.
Patalpos matmenys:ilgis-29m.,plotis-36m.,aukštis-5m.
Cechas yra priskiriamas prie antros kategorijos vartotojų, kuriems elektros energijos nutraukimas yra susijęs su dideliais ekonominiais nuostoliais, žmonių ir transporto prastovomis, gaminamos produkcijos broko padidėjimu. Elektros tinklas maitinantis šios kategorijos vartotojus turi turėti ne mažiau, kaip du energijos šaltinius, o energijos tiekimo nutraukimas leidžiamas laikotarpiuireikalingam rankinio arba automatinio rezervo įvedimui. Todėl suprojektuota elektros energijos tiekimo schema turi būti patikima, lengva eksploatuoti ir remontuoti, Turi būti teisingai parinktos srovei laidžios dalys ir apsaugos priemonės.
Objektas yra visais požiūriais pavojongas elektriškai. Tam kad apsaugoti cecho darbuotojus ir įrenginius nuo trumpų jungimų ir kitų nenormalių darbo režimų poveikio, reikia naudoti tinkamas apsaugos priemones. Tam skirta įžeminimo sistema. Darbo saugumui užtikrinti turi būti imtasi visų darbo saugos priemonių.
Projektuojant cechą neturi būti pamiršta ir gamtos apsauga. Tam reikia prisilaikyti gamtos apsaugos reikalavimų.
Projektuojant elektros tiekimo schemą naudosimės įviariais žinynais ir kita literatūra, kuri yra nurodoma literatūros sąraše.
Pagal įrenginių tipus ir galingumus nustatome projektuojamo objekto pagrindinius parametrus. Varikliai elektros įrenginiams parenkami iš žinynų. Iš žinyno parenkant variklį pridedami ir visi pagrindiniai jų parametrai. Jie reikalingi tolimesniam objekto projektavimui. Parinkinėjant variklį jo galia turi būti tokia pati arba artima įrenginio galiai.
Iš žinyno parenkame pagrindinius variklių parametrus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis58 puslapiai 
Dydis245.05 KB
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apdirbimo cecho projektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 58 puslapiai 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Bojarskas
Pasidalink su draugais