Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektronikos laboratoriniai darbai

Elektronikos laboratoriniai darbai (760 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • STP technologijos tyrimas

  Telekomunikacijų technologijos 2. 6 laboratorinis darbas. Darbo tikslas. Darbo maketo schema. STP (spanning tree) protokolo tyrimas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2011-05-06
 • Sudėtingos formos elektros signalai

  Darbo tikslas: susipažinti su sudėtingos formos elektros signalais ir jų parametrais, išmokti braižyti signalų oscilogramas, susipažinti su elementariais signalų pakeitimais grandinėse ir atlikti sudėtingų signalų diferencijavimo ir integravimo skaičiavimus. Darbo rezultatai. Teorinės dalies rezultatai. Praktinės užduoties A sprendimas. Kontrolinės dalies rezultatai. Darbo išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2007-09-19
 • Sudėtingų grandinių tyrimas

  Darbo tikslas. Darbo užduotis. Užduoties duomenys. Elektrinė schema. Mazginių įtampų metodas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2006-04-22
 • Superskaliariosios sandaros procesoriaus modeliavimas ir tyrimas (2)

  Išmokti kurti superskaliariosios sandaros procesorių modelius SimpleScalar modeliavimo terpėje. Ištyrinėti funkcinių įrenginių skaičiaus įtaką superskaliariojo procesoriaus našumui. Darbo rezultatai. ALĮ modeliavimo rezultatų lentelė taikant test-printf apkrovos programą. ALĮ modeliavimo rezultatų lentelė taikant test-math apkrovos programą. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-07-19
 • Superskaliariosios sandaros procesoriaus modeliavimas ir tyrimas (3)

  5 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Išmokti kurti superskaliariosios sandaros procesorių modelius SimpleScalar modeliavimo terpėje. Ištyrinėti funkcinių įrenginių skaičiaus įtaką superskaliariojo procesoriaus našumui. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-11-22
 • Superskaliariosios sandaros procesoriaus modeliavimas ir tyrimas (4)

  Laboratorinio darbo nr. 5 ataskaita. Darbo tikslas. Darbo rezultatai: Sveikųjų skaičių ALĮ skaičiaus įtaka modeliuojamo procesoriaus našumui. Sveikųjų skaičių dalybos ir daugybos įtaisų skaičiaus įtaka modeliuojamo procesoriaus našumui. Slankaus kablelio skaičių ALĮ skaičiaus įtaka modeliuojamo procesoriaus našumui. Slankaus kablelio skaičių dalybos ir daugybos įtaisų skaičiaus įtaka modeliuojamo procesoriaus našumui. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2011-05-17
 • Surištųjų rezonansinių kontūrų tyrimas

  Darbo tikslas: ištirti surištųjų rezonansinių kontūrų pagrindines savybes. Suderinti dviejų surištųjų kontūrų sistemą įvairių tipų rezonansams, išmatuoti jo svarbiausius parametrus ir charakteristikas. Darbo eiga. Pirmajam daliniam. Pirmasis optimalusis rezonansas. Antrasis dalinis rezonansas. Antrasis optimalusis rezonansas. Pilnasis dalinis rezonansas. Pilnasis optimalusis rezonansas. Įtampos dažninės priklausomybės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-10-09
 • Susipažinimas su DNS, HTTP, SMTP ir POP3 protokolais

  Darbo tikslas: susipažinti su .lt domeno sukūrimo tvarka, registruotų žiniatinklių duomenų paieška naudojant WHOIS ir nslookup. Susipažinti su telnet komanda ir jos pagalba gauti žiniatinklio turinį, išsiųsti ir gauti elektroninį laišką. IDN paskirtis, gauta vertė. Aktuali informaciją apie analizuotą domeną. Pasinaudojęs komandinės eilutės nslookup įrankiu gavau štai tokia informacija. Telnet užklausa į one.lt:80. Elektroninio pašto gavimo seka, laiško dydis, antraštės analizė. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-03-09
 • Susipažinimas su DNS, HTTP, SMTP ir POP3 protokolais (2)

  Darbo tikslas: susipažinti su .lt domeno sukūrimo tvarka, registruotų žiniatinklių duomenų paieška naudojant WHOIS ir nslookup. Susipažinti su telnet komanda ir jos pagalba gauti žiniatinklio turinį, išsiųsti ir gauti elektroninį laišką. IDN paskirtis, gauta vertė. Aktuali informaciją apie analizuotą domeną. Pasinaudojęs komandinės eilutės nslookup įrankiu gavau štai tokia informacija: Žiniatinklio peržiūros seka, turinio analizė, kokia tarnybinės stoties programinė įrangą teikia paslaugą. Telnet užklausa į krepsinis.net:80. Elektroninio pašto siuntimo seka. Elektroninio pašto gavimo seka, laiško dydis, antraštės analizė. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-04-26
 • Susipažinimas su grandinių modeliavimu

  Darbo tikslas: Susipažinti su grandinių modeliavimo principais, jo paskirtimi ir tikslais, išnagrinėti pagrindines programos Electronics Work Bench v.5 galimybes, susipažinti su virtualiaisiais instrumentais, išmokti braižyti grandinių schemas ir gauti jų charakteristikas. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2006-12-14
 • Susipažinimas su grandinių modeliavimu (2)

  Darbo tikslas: Susipažinti su modeliavimo principais, jo paskirtimi ir tikslais, išnagrinėti pagrindines programos Electronics Work Bench v.5 galimybes, susipažinti su virtualiaisiais instrumentais, išmokti braižyti grandinių schemas ir gauti jų charakteristikas. Užduotis. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-02-20
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka

  Darbo tikslas: susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Darbo užduotis. Darbe naudoti matavimo prietaisai ir pagrindinės jų charakteristikos. Pradiniai duomenys, rezultatai ir skaičiavimo formulės. Virpesių oscilogramos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-03-30
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (2)

  Darbo tikslas: Susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Darbo užduotis. Laboratoriniame darbe naudoti prietaisai ir jų charakteristikos. Darbo eiga. Blokinės matavimo schemos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-04-27
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (3)

  Darbo tikslas. Susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Darbe naudoti matavimo prietaisai ir jų svarbiausios savybės. Nustatytų virpesių parametrai. Išmatuotų virpesių įtampa.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-09-19
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (4)

  Darbo tikslas. Laboratorinio darbo tikslas yra susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Darbe naudotų matavimo prietaisų sąrašas ir jų svarbiausių savybių aprašas. Virpesių parametrai ir jų matavimas. Virpesių oscilogramos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-04-25
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (5)

  Laboratorinis darbas Nr. 1. Darbo tikslas: Susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Darbe naudotų prietaisų sąrašas ir jų svarbiausių savybių aprašas. Virpesių oscilogramos ir jų parametrai. Darbo išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-03-01
 • Susipažinimas su laboratorijos matavimo prietaisais ir darbų atlikimo tvarka (6)

  1 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas: Susipažinti su radioelektronikos pagrindų laboratorijos darbų atlikimo tvarka, naudojamais matavimo prietaisais ir atlikti elementarius matavimus. Naudoti matavimo prietaisai. Atlikti matavimai. Virpesių oscilograma. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-04-07
 • Susipažinimas su mikroelektronikos uždaviniais ir pagrindiniais mikroschemų tipais

  Darbo tikslas: Susipažinti su mikroelektronikos uždaviniais, pagrindiniais mikroschemų tipais, jų gamybos principais ir savybėmis. Darbo užduotis. Atsakyti į šiuos klausimus.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-12-19
 • Susipažinimas su mikroelektronikos uždaviniais ir pagrindiniais mikroschemų tipais (2)

  Tikslas: Susipažinti su mikroelektronikos uždaviniais, pagrindiniais mikroschemų tipais, jų gamybos principais ir savybėmis. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-02-28
 • Suvirinimo režimų palyginimas

  Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Konstrukcinė ir technologinė dalis. Technologinio proceso duomenų sisteminimas. Suvirinimo režimų skaičiavimas ir parinkimas. Suvirinimo būdo parinkimas. Suvirinimo technikos ir technologijos projektavimas. Suvirinimo įrengimų parinkimas. Suvirinimo medžiagų parinkimas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2006-10-03
Puslapyje rodyti po