Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektronikos laboratoriniai darbai

Elektronikos laboratoriniai darbai (760 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ribotuvų tyrimas

  Darbo tikslas. Darbo užduotis. Darbo eiga. Nuoseklus apatinio lygio ribotuvas. Nuoseklus viršutinio lygio ribotuvas. Lygiagretus viršutinio lygio ribotuvas. Lygiagretus apatinio lygio ribotuvas. Dvipusis lygiagretus ribotuvas. Dvipusis lygiagretus ribotuvas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2006-05-11
 • Ribotuvų tyrimas (2)

  Darbo tikslas: praktiškai virtualioje laboratorijoje patikrinti nuoseklius ir lygiagrečius, vienpusius, teigiamo ir neigiamo poliškumo, ir dvipusius ribotuvus. Darbo užduotis. Darbo eiga.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2006-12-03
 • Ryšio tarp dviejų kompiuterių tyrimas

  Kompiuterių periferija ir sistemos. Darbo tikslas. Susipažinti su duomenų perdavimo tarp dviejų kompiuterių priemonėmis ir palyginti jų greitaveiką. Darbas laboratorijoje. AK parengimas ryšiui per COM prievadą. AK parengimas ryšiui per LPT prievadą. AK parengimas ryšiui per Modemą. AK parengimas ryšiui per USB v 1.1 nuosekliąją magistralę. AK parengimas ryšiui per IEEE 1394 nuosekliąją magistralę. AK parengimo ryšiui per "Ethernet" tinklą aprašymas. Duomenų perdavimo greičių matavimo rezultatai. Išvados. Kontroliniai klausimai. Paaiškinti asinchroninį duomenų perdavimą nuosekliuoju anterfeisu. Kuo ypatingas sinchroninis duomenų perdavimas nuosekliuoju interfeisu? Kokiais būdais galima sujungti du AK, naudojant COM prievadus? Kokius žinote moduliacijos būdus, taikomus modemuose? Kokias žinote modemuose taikomas asimetrines technologijas ir kuo jos ypatingos? Išvardinti LPT prievado funkcionavimo režimus ir paaiškinti jų ypatumus. Kokie yra magistralės USB v1.1 funkcianavimo režimai? Koks maksimalus skaičius periferinių įrenginių gali būti prijungtas prie AK taikant magistralę USB v1.1? Išvardinti magistralės IEEE 1394 privalumus lyginant su kitomis nuosekliosiosmis magistralėmis. Koks yra duomenų perdavimo magistrale IEEE 1394 privalumas lyginant su duomenų perdavimu "Ethernet" tinklu? Išvardinti pagrindines "Ethernet" rūšis. Paaiškinti "Ethernet" žymėjimą.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-09-16
 • Ritė su plieno šerdimi

  Laboratorinis darbas NR. 12. Darbo tikslas: Ištirti ritės su plieno šerdimi darbą ir parametrus nusistovėjusiame režime. Sudaryti jos vektorinę diagramą. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(9 puslapiai)
  2010-12-27
 • Ritės su plieno šerdimi tyrimas

  Užduotis. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Darbo schema. Skaičiavimo formulės. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-03-02
 • Ritės su plieno šerdimi tyrimas (3)

  Užduotis: Nustatyti ritės su plieno šerdimi parametrų priklausomybę nuo prijungtos įtampos ir oro tarpo magnetolaidyje dydžio. Nubraižyti ritės su plieno šerdimi atstojamąją schemą ir vektorinę diagramą. Darbo eiga. Bandymų ir skaičiavimų lentelės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-02-26
 • Ritės su plieno šerdimi tyrimas (4)

  Užduotis. Nustatyti ritės su plieno šerdimi parametrų priklausomybę nuo prijungtos įtampos ir oro tarpo magnetolaidyje dydžio. Nubraižyti ritės su plieno šerdimi atstojamąją schemą ir vektorinę diagramą. Naudojami prietaisai. Darbo schema ir pradiniai duomenys. Matavimų duomenys ir ritės parametrų skaičiavimas. Grafikai. Ritės ekvivalentinė schema ir vektorinė diagrama. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-08-13
 • Ritės su plieno šerdimi tyrimas (5)

  Užduotis: Nustatyti ritės su plieno šerdimi parametrų priklausomybę nuo prijungtos įtampos ir oro tarpo magnetolaidyje dydžio. Nubraižyti ritės su plieno šerdimi atstojamąją schemą ir vektorinę diagramą. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Ritės lygiagrečioji atstojamoji schema ir vektorinė diagrama. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-04-30
 • Ritės su plieno šerdimi tyrimas (6)

  Užduotis: Nustatyti ritės su plieno šerdimi parametrų priklausomybę nuo prijungtos įtampos ir oro tarpo magnetolaidyje dydžio. Nubraižyti ritės su plieno šerdimi atstojamąją schemą ir vektorinę diagramą. Darbo eiga. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Grafikai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-11-24
 • Ritės su plieno šerdimi tyrimas (7)

  Darbo tikslas: nustatyti ritės su plieno šerdimi parametrų priklausomybę nuo prijungtos įtampos ir oro tarpo magnetolaidyje dydžio. Nubraižyti ritės su plieno šerdimi atstojamąją schemą ir vektorinę diagramą. Schema. Bandymo ir skaičiavimo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2010-03-04
 • Ritės su plieno šerdimi tyrimas (8)

  Užduotis. Nustatyti ritės su plieno šerdimi parametrų priklausomybę nuo prijungtos įtampos ir oro tarpo magnetolaidyje dydžio. Nubraižyti ritės su plieno šerdimi atstojamąją schemą ir vektorinę diagramą. Naudojami prietaisai. Darbo schema. Darbo eiga. Formulės. Kreivės. Atstojamosios schemos parametrai. Atstojamoji schema. Vektorių diagrama. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2010-03-22
 • RS-232 – RS-422/RS-485 keitiklių tyrimas

  1 laboratorinis darbas. Darbo tikslas. Ištirti RS-232 – RS-422/RS-485 keitikliu veikimo principus, atlikti perduodamu elektriniu signalu matavimus. Tiriant keitiklius nustatyti didžiausia duomenų perdavimo linijos ilgi. Išvados. Kontroliniai klausimai.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2012-07-09
 • RS232 sąsajos tyrimas

  Telekomunikacijų technologijos 2. Darbo tikslas. Darbo tyrimo schema. 1 bandymas. 2 bandymas. 3 bandymas. 4 bandymas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2011-05-06
 • Ruporinė antena

  Darbo tikslas: ištirti ruporinės antenos kryptingumą ir suderinimą. Teorinė dalis. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2006-12-28
 • Ruporinė antena (2)

  5 laboratorinis darbas. Darbo tikslas – ištirti ruporinės antenos kryptiškumą ir suderinimą. Darbo eiga. Teoriniai skaičiavimai. Apskaičiuojame bangolaidžio atvirojo galo ir ruporo kryptingumo koeficientą. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2010-12-09
 • Ruporinės antenos tyrimas

  Darbo eiga ir rezultatai. Sujungėme aparatūra darbui pagal tokia struktūrinę schemą. Bangolaidžio galą trumpai sujungiame metaline plokštele. Įjungiame, pakaitiname, suderiname ir paruošiame darbui MB generatorių, matavimo liniją, stiprintuvą. Darbo struktūrinė schema. Teoriniai skaičiavimai. Eksperimentiniai rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-01-10
 • Schemos ir atminties elementai

  Schemos su atminties elementais. RS trigerio teisingumo lentelė. Laboratorinio darbo užduotis.
  Elektronika, laboratorinis darbas(13 puslapių)
  2006-03-31
 • Schemų tyrimas su "Sam sim"

  Signalo įėjimas. Fazinis portretas. Išvados. Darbas iliustruotas schemomis.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2008-03-05
 • Segmentinio atminties adresavimo principas 80x86 šeimos mikroprocesoriuose

  Darbo tikslas. Susipažinti su segmentinių registrų paskirtimi, fizinių atminties adresų skaičiavimo algoritmu, segmentinio atminties adresavimo privalumais. Užduotis. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-05-21
 • Segmentinio atminties adresavimo principas 80x86 šeimos mikroprocesoriuose (2)

  Laboratorinis darbas nr.4. Darbo tikslas: Susipažinti su segmentinių registrų paskirtimi, fizinių atminties adresų skaičiavimo algoritmu, segmentinio atminties adresavimo privalumais. Darbo rezultatai: Užduoties 2.5 punktų atlikimo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-07-26
Puslapyje rodyti po