Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektronikos laboratoriniai darbai

Elektronikos laboratoriniai darbai (760 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Nuolatinės srovės grandinių tyrimas kompiuteriu. Omo dėsnio patvirtinimas (4)

  Laboratorinis darbas Nr. 3. Laboratorinio darbo tikslai: Išmokti surinkti pateiktą elektros schemą "MultiSim" programa; Išmokti prijungti matavimo prietaisus elektros schemos parametrams gauti; Išmokti sudaryti pasyviųjų elementų voltamperines charakteristikas; Įsitikinti, kad veikia Omo dėsnis. Darbo eiga. Išvados. Kontroliniai klausimai.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2012-01-17
 • Nuolatinės srovės linijos tyrimas

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti nuolatinės srovės liniją, Bendroje koordinačių sistemoje nubraižyti gautų priklausomybių grafikus, Iš bandymo duomenų apskaičiuoti linijos varžą ir jos ilgį.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2005-12-20
 • Nuolatinės srovės linijos tyrimas (10)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti nuolatinės srovės liniją. Bendroje koordinačių sistemoje nubraižyti gautų priklausomybių grafikus. Iš bandymo duomenų apskaičiuoti linijos varžą ir jos ilgį l. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-04-09
 • Nuolatinės srovės linijos tyrimas (11)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti nuolatinės srovės liniją. Bendroje koordinačių sistemoje nubraižyti gautų priklausomybių grafikus. Iš bandymo duomenų apskaičiuoti linijos varžą ir jos ilgį. Darbo eiga. Grafikai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-06-25
 • Nuolatinės srovės linijos tyrimas (2)

  Užduotis. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Darbo schema. Skaičiavimo formulės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-05-24
 • Nuolatinės srovės linijos tyrimas (5)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti nuolatinės srovės liniją. Bendroje koordinačių sistemoje nubraižyti gautų priklausomybių U2, ΔU, P1, P2, η = f(I) grafikus. Iš bandymo duomenų apskaičiuoti linijos varžą Rl ir jos ilgį l. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Bandymų ir skaičiavimo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-02-22
 • Nuolatinės srovės linijos tyrimas (7)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti nuolatinės srovės liniją. Bendroje koordinačių sistemoje nubraižyti gautų priklausomybių U2, ΔU, P1, P2, η = f(I) grafikus. Iš bandymo duomenų apskaičiuoti linijos varžą Rl ir jos ilgį l. Darbo eiga. Formulės. Bandymų ir skaičiavimo rezultatai. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-07-08
 • Nuolatinės srovės linijos tyrimas (8)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti nuolatinės srovės liniją. Bendroje koordinačių sistemoje nubraižyti gautų priklausomybių U2, ΔU, P1, P2, η=f(I) grafikus. Iš bandymo duomenų apskaičiuoti linijos varžą Rl ir jos ilgį l. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Matavimų ir skaičiavimų rezultatai. Skaičiavimai. Grafikai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-03-23
 • Nuolatinės srovės linijos tyrimas (9)

  Darbo tikslas: Eksperimentiškai ištirti nuolatinės srovės liniją. Bendroje koordinačių sistemoje nubraižyti gautų priklausomybių U2, ΔU, P1, P2, η=f(I). Iš bandymo duomenų apskaičiuoti linijos varžą Rl ir jos ilgį l. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-04-02
 • Nuolatinės srovės linijos tyrimas. Trifazės žvaigžde sujungtos grandinės tyrimas

  Laboratoriniai darbai. Darbo tikslas. Užduotis. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2006-09-08
 • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas

  Darbo tikslas: naudojantis "MatLab–SimuLink" programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas. Užduotis. Nepriklausomojo žadinimo variklio modelis. Pradiniai duomenys. Pagrindinės formulės. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-05-15
 • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas (2)

  Darbo tikslas: naudojantis "MatLab–SimuLink" programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas. Užduotis. Darbo metodika. Pradiniai duomenys. Pagrindinės formulės. Natūraliosios charakteristikos sudarymo duomenys. Mechaninės charakteristikos, esant sumažintai įtampai duomenys. Mechaninės charakteristikos, esant padidintai inkaro grandinės varžai duomenys. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-03-15
 • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas (3)

  Darbo tikslas: naudojantis "MatLab–SimuLink" programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas. Užduotis. Modelis. Pradiniai duomenys. Darbo eiga. Rezultatai: a, b, c mechaninių charakteristikų grafikas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-04-02
 • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas (4)

  Darbo tikslas: naudojantis "MatLab–SimuLink" programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas. Užduotis: vykdant imitaciją gauti nepriklausomojo žadinimo variklio mechanines charakteristikas. Darbo metodika. Pradiniai duomenys. Darbo eiga.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-04-30
 • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas (5)

  Laboratorinis darbas Nr. 23. Darbo tikslas: naudojantis "MatLab–SimuLink" programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas. Užduotis. Darbo metodika. Pradiniai duomenys. Natūralioji mechaninė charakteristika. Variklio mechaninė charakteristika. Variklio mechaninė charakteristika. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-10-13
 • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas (6)

  Laboratorinis darbas Nr. 2. Darbo tikslas: naudojantis "MatLab–SimuLink" programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas. Užduotis. Darbo modelis. Darbo rezultatai.
  Elektronika, laboratorinis darbas
  2009-11-25
 • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas (7)

  Darbo tikslas: naudojantis "MatLab–SimuLink" programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas. Užduotis. Schema. PRadiniai duomenys. Pagrindinės formulės. Darbo rezultatai. Kreivės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-12-24
 • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas (8)

  Darbo tikslas: naudojantis "MatLab–SimuLink" programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas. Užduotis. Schema. Pradiniai duomenys. Darbo rezultatai. I6vados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-03-04
 • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio charakteristikų tyrimas (9)

  Darbo tikslas: naudojantis "MatLab–SimuLink" programiniu paketu, susipažinti su nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio savybėmis ir sudaryti jo charakteristikas. Užduotis. Pradiniai duomenys. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-03-31
 • Nuolatinės srovės nepriklausomojo žadinimo variklio paleidimas

  Laboratorinis darbas Nr. 11. Darbo tikslas: susipažinti su nuolatinės srovės variklio paleidimo daugialaipsniu reostatu ypatumais. Užduotis: Pagal duotus pradinius duomenis apskaičiuoti. Paleidimo pakopų ir reostatų varžas. Paleidimo trukmę kiekvienoje pakopoje. Naudojantis "MatLab – Simulink" paketu ir sudarytu modeliu gauti. Srovės ir greičio pereinamąjį procesą vienoje koordinačių plokštumoje. Srovės pereinamąjį procesą, atvaizduotą atskiroje koordinačių plokštumoje. Gauti paleidimo proceso statines charakteristikas. Palyginti analizinius ir imitacijos metu gautus rezultatus. Padaryti išvadas. Darbo Rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2010-05-06
Puslapyje rodyti po