Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektronikos laboratoriniai darbai

Elektronikos laboratoriniai darbai (760 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Fotorezistoriams naudojamų puslaidininkinių medžiagų tyrimas (3)

  Darbo tikslas. Susipažinti su fotorezistorių veikimo principais, konstrukcija, parametrų matavimo būdais. Ištirti fotorezistorių voltamperines charakteristikas ir varžos priklausomybę nuo apšviestumo. Darbo užduotis. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-01-12
 • Fotorezistoriams naudojamų puslaidininkinių medžiagų tyrimas (5)

  Darbo tikslas – susipažinti su fotorezistorių veikimo principais, konstrukcija, parametrų matavimo būdais. Darbo užduotis. Darbo eiga. Varžos priklausomybė nuo apšviestumo. Laidumo priklausomybė nuo apšviestumo. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-11-20
 • Fotorezistoriaus tyrimas

  Fotorezistoriaus (FR) tyrimas CФ3-25. Tiriamojo fotorezistoriaus FR žinyniniai duomenys.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2005-09-11
 • Galios stiprintuvo su bipoliariaisiais ir MOP tranzistoriais tyrimas

  Darbo tikslas: susipažinti su tranzistorinių galios stiprintuvų parametrais, jų schemomis ir skaičiavimais. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2009-10-30
 • Gamybos paruošimas ir įrenginiai

  Laboratorinio su "MASTERCAM" programa ataskaita. Plokštumos, kontūro ir išėmos frezavimas. Frezuojamų paviršių geometrinio modelio sudarymas. Darbinio ploto matmenų nurodymas. Operacijų sukūrimas. Operacijų simuliacija. Apdirbimo operacijų transformavimas į staklių valdymo mašininį kodą.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-03-17
 • Garso failų glaudinimo būdų palyginimas (2)

  4 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas: Palyginti mp3 ir wma garso failų glaudinimo būdus. Palyginimui taikyti vieną ir tą patį etaloninį failą, sugeneruotą Cool edit pro programa. Etaloninio failo sukūrimas. Mp3 failų glaudinimo aprašymas. Mp3 ir wma palyginamoji spektrinė analizė. Mp3 ir wma failų dydžio priklausomybė nuo kbps.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2010-02-25
 • Garso greičio strypuose matavimas (5)

  Darbo tikslas. Išmatuoti metalų strypais sklindančio garso greitį ir apskaičiuoti tirtų metalų Jungo modulius. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbi eiga. Rezultatai. Išvados. Literatūra.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-05-01
 • Generatoriaus tyrimas

  Tikslas: Ištirti generatoriaus veikimo principą. Formulės ir duotos reikšmės. Skaičiavimų rezultatai. Išvada.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-01-02
 • Gyvenamojo būsto energijos sąnaudų analizė. Elektriniai matavimo prietaisai ir elektrinių dydžių matavimai. Apšvietimo įrenginių bandymas

  Darbo tikslas: Atlikti gyvenamojo būsto energijos sąnaudų analizę. Šiluminės energijos sąnaudų 2003 metais suvestinė. Gyvenamojo namo metinės elektros energijos sąnaudos. Elektros energijos imtuvų sąnaudų balansas. Energijos sąnaudų suvestinė. Išvados. Elektriniai matavimo prietaisai ir elektrinių dydžių matavimai. Darbo tikslas: Susipažinti su elektrinių dydžių matavimo būdais ir priemonėmis. Pagrindinių elektrinių dydžių matavimo rezultatai. Išvados. Apšvietimo įrenginių bandymas. Darbo tikslas: Susipažinti su elektrinio apšvietimo įrenginių ir šviesos šaltinių konstrukcijomis, ištirti įvairių tipų šviesos šaltinius. Šviesos šaltinių bandymo duomenys. Šviesos šaltinių bandymų išvados. Apšvietos paskirstymo matavimo suvestinė. Apšvietos pasiskirstymo bandymo išvados. Grafikai ir lentelės.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2005-12-18
 • Grandinės su abipusiu induktyvumu tyrimas

  Užduotis: išmatuoti ričių aktyviąsias varžas R1 ir R2. Išmatuoti abiejų ričių pilnąsias varžas. Išmatuoti abiejų ričių, sujungtų nuosekliai, atstojamąjį induktyvumą L' ir L''. Rasti abipusį induktyvumą. Apskaičiuoti grandinės šakose tekančias sroves. Darbo eiga. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Skaičiavimo formulės. Skaičiavimai. Srovių skaičiavimas, kai ritės sujungtos suderintai. Srovių skaičiavimas, kai ritės sujungtos nesuderintai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2007-02-06
 • Grandinių elementų savybių tyrimas

  Laboratorinis darbas Nr. 3. Išmokti tirti elektrinių grandinių svarbesniųjų elementų savybes. Susieti tyrimo rezultatus su grandinių teorija. Įvaldyti įvairių formų periodinių elektrinių virpesių šaltinius, multimetrus, oscilografus. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-12-04
 • Grandinių modeliavimas ir tyrimas kompiuteriu

  Darbo tikslas. Darbo užduotis. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2006-05-19
 • Grandinių modeliavimas ir tyrimas kompiuteriu (10)

  Darbo tikslas. Darbo užduotis. Darbo rezultatai. Darbo išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2011-05-16
 • Grandinių modeliavimas ir tyrimas kompiuteriu (2)

  Darbo ataskaita. Darbo tikslas. Grandinėles parametrai. Darbo schema. Gautos dažninės ir pereinamosios charakteristikos (matavimo įrenginių rodmenys bei grafikai). Perdavimo charakteristikų oscilogramos. Dažninių fazės charakteristikų grafikai (DFCH). Dažninių amplitudės charakteristikų grafikai (DACH). Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2006-05-24
 • Grandinių modeliavimas ir tyrimas kompiuteriu (3)

  Darbo tikslas: Išsiaiškinti schemų modeliavimo paketo EWB 5.0 paskirtį ir jo galimybes. Išmokti sudaryti paprasčiausias elektronines grandines ir ištirti jų dažnines bei laikines charakteristikas virtualiaisiais prietaisais. Išmokti apskaičiuoti grandinių ekvivalentinius dažninius ir laikinius parametrus. Paketo EWB darbo lange sudaryta schema, gautos dažninės bei pereinamosios charakteristikos ir tyrimo rezultatų lentelės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-04-27
 • Grandinių modeliavimas ir tyrimas kompiuteriu (4)

  Darbo tikslas. Išsiaiškinti schemų modeliavimo paketo EWB 5.0 paskirtį ir jo galimybes. Išmokti sudaryti paprasčiausias elektronines grandines ir ištirti jų dažnines bei amplitudines charakteristikas virtualiaisiais prietaisais. Išmokti apskaičiuoti grandinių ekvivalentinius dažninius ir laikinius parametrus. Užduoties schema ir duomenys. Tyrimo rezultatai. Grandinių pralaidumo juostos skaičiavimas. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(9 puslapiai)
  2007-09-19
 • Grandinių modeliavimas ir tyrimas kompiuteriu (5)

  Darbo tikslas: Išsiaiškinti schemų modeliavimo paketo EWB 5.0 paskirtį ir jo galimybes. Išmokti sudaryti paprasčiausias elektronines grandines ir ištirti jų dažnines bei laikines charakteristikas virtualiaisiais prietaisais. Išmokti apskaičiuoti grandinių ekvivalentinius dažninius ir laikinius parametrus. Darbo užduotis. Darbo eiga ir rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2007-09-19
 • Grandinių modeliavimas ir tyrimas kompiuteriu (6)

  Darbo tikslas: Išsiaiškinti schemų modeliavimo paketo EWB 5.0 paskirtį ir jo galimybes. Išmokti sudaryti paprasčiausias elektronines grandines ir ištirti jų dažnines bei laikines charakteristikas virtualiaisiais prietaisais. Išmokti apskaičiuoti grandinių ekvivalentinius dažninius ir laikinius parametrus. Darbo užduotis. Naudoti virtualūs prietaisai. Skaičiavimų formulės. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2008-05-13
 • Grandinių modeliavimas ir tyrimas kompiuteriu (7)

  Laboratorinis darbas Nr. 4. Darbo tikslas: Išsiaiškinti schemų modeliavimo paketo EWB 5.0 paskirtį ir jo galimybes. Išmokti sudaryti papraščiausias elektronines grandines ir ištirti jų dažnines bei laikines charakteristikas virtualiaisiais prietaisais. Išmokti apskaičiuoti grandinių ekvivalentinius dažninius ir laikinius parametrus. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-03-01
 • Grandinių modeliavimas ir tyrimas kompiuteriu (8)

  4 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas: Išsiaiškinti schemų modeliavimo paketo EWB 5.0 paskirtį ir jo galimybes. Išmokti sudaryti paprasčiausias elektronines grandines ir ištirti jų dažnines bei laikines charakteristikas virtualiaisiais prietaisais. Išmokti apskaičiuoti grandinių ekvivalentinius dažninius ir laikinius parametrus. Darbo rezultatai. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2010-04-07
Puslapyje rodyti po