Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika

Elektronika (1469 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dažninės dinaminių grandžių charakteristikos

  Laboratorinis darbas Nr.:2. Darbo tikslas: Išmokti Matlab'e tirti automatinio valdymo sistemų grandžių dažnines charakteristikas. Funkcijos. Dažninės charakteristikos. Fazinės diagramos. Išvada.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2010-06-14
 • Dažninės dipolių ir keturpolių charakteristikos

  Įvadas. Darbo tikslas: apskaičiuoti tiriamos grandinės – dipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Darbo eiga. Dipolis. Dipolio sudarymas. Dipolio apskaičiavimas. Dipolio dažninės charakteristikos. Keturpolis. Keturpolio sudarymas. Keturpolio apskaičiavimas. Keturpolio dažninės charakteristikos. Išvados.
  Elektronika, kursinis darbas(12 puslapių)
  2008-11-07
 • Dažninės dvipolio ir keturpolio charakteristikos

  Darbo tikslas: apskaičiuoti tiriamos grandinės – dvipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudinės ir fazės dažnines charakteristikas.
  Elektronika, namų darbas(9 puslapiai)
  2005-12-01
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos

  Įvadas. Darbo tikslas ir užduotis. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, namų darbas(9 puslapiai)
  2006-05-17
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (2)

  Darbo tikslas: apskaičiuoti tiriamos grandinės – dvipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Nagrinėjamo keturpolio schema ir elemento parametrai. Keturpolio supaprastinta schema. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2007-03-21
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (3)

  Darbo tikslas – apskaičiuoti tiriamos grandinės – dvipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Duoti duomenys. Skaičiavimai. Grafikai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2007-11-29
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (4)

  Darbo tikslas – apskaičiuoti tiriamos grandinės – dvipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Nagrinėjamo keturpolio schema ir elemento parametrai. Duoti duomenys. Skaičiavimai. Matricos. Keturpolio perdavimo funkcija. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2007-11-29
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (5)

  Darbo užduotis: apskaičiuoti duotojo keturpolio A parametrų matricą. Pasinaudojant A parametrais, apskaičiuoti keturpolio įėjimo impedansą atviro ir trumpai sujungto keturpolio atvejais; keturpolio perdavimo funkciją atviro keturpolio atveju. Nubraižyti grafikus. Sudaroma analizuojamos grandinės schema. Tiriamoji grandinė. Darbo eiga. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-11-29
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (7)

  Darbo tikslas: apskaičiuoti tiriamos grandinės – dvipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Darbo eiga. Tyrinėju dvipolį. Tyrinėju keturpolį. Išvados.
  Elektronika, kursinis darbas(7 puslapiai)
  2008-10-30
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (8)

  Užduotis" Apskaičiuoti tiriamosios grandinės – dvipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Įvadas. Dvipolio tyrimas. Keturpolio tyrimas. Išvados.
  Elektronika, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-12-06
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (9)

  Darbo tikslas – apskaičiuoti tiriamos grandinės – dvipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Darbo eiga. Sprendimas. Išvados.
  Elektronika, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-06
 • Dažninės grandinių charakteristikos

  Darbo tikslas: apskaičiuoti tiriamos grandinės (dvipolio ir keturpolio) grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Sudaroma grandinė ir nubraižoma grandinės schema. Grandinių schemos. Dvipolio analizė. Grandinės įėjimo impedanso skaičiavimas atliekant grandinės ekvivalenčiuosius pakeitimus. Grandinės įėjimo impedanso skaičiavimas matricų metodu. Keturpolio analizė. Grandinės įtampos perdavimo funkcijos skaičiavimas matricų metodu.
  Elektronika, laboratorinis darbas(9 puslapiai)
  2009-11-15
 • Dažninės moduliacijos

  Įvadas. Dažnio moduliacija. Moduliacijos skirstymas. Pilnutinės fazės keitimo būdai. Grafikai.
  Elektronika, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-12-17
 • Dažnio matavimas

  5 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Išanalizuoti skaitmeninio dažnimačio, jo dažnio sumažinimo bloko ir laiko intervalų bloko sandarą bei veikimą, išsiaiškinti jo svarbiausius metrologinius parametrus ir išmokti jais naudotis. Darbo priemonės. Dažnimačio pagrindinės metrologinės savybės. Dažnio sumažinimo blokas. Darbo rezultatai. Dažnio ir periodo matavimų ir skaičiavimų rezultatai. Paklaidų dažninių priklausomybių grafikai.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2010-11-11
 • Dažnio matavimas (2)

  5 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas. Darbo užduotis. Matavimo prietaisų pagrindinės metrologinės savybės ir struktūrinės schemos. Dažniamačio Č3–34 (Č3–34A) pagrindinės metrologinės savybės. Dažnio sumažinimo bloko JZČ-51 pagrindinės metrologinės savybės. Darbo formulės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2011-05-04
 • De Broilio lygtys. Heizenbergo nelygybės

  Laboratorinis darbas Nr. 2. Tikslas: Išnagrinėti mikrodalelių savybes, išmokti taikyti de Broilio lygtis ir Heizenbergo nelygybes. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-02-28
 • Dekametrinių bangų rombinės antenos

  Dekametrinių bangų rombinės antenos. Rombinė antena. Antenos spinduliavimo diagramos forma. Mikrobangų sklidimas troposferoje.
  Elektronika, konspektas(4 puslapiai)
  2006-04-24
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (4)

  Darbo tikslas: Su kompiuterio pagalba nustatyti mažiausias pramušimo įtampas. Darbo eiga. Duomenys. Išvados. Teorinė dalis.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2007-03-20
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (5)

  Darbo tikslas. Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų. Darbo eiga.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-11-24
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (6)

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga. Matavimai ir reultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2010-04-15
Puslapyje rodyti po