Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektroninio termostato projektavimas

Elektroninio termostato projektavimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Projekto tikslai. Darbo objekto aprašymas. Informacijos šaltinių apžvalga. Profesinių kompetencijų, demonstruojamų projekte, sąrašas. Analitinis skyrius. Principinės elektrinės schemos sudarymas ir elementų parinkimas. Stabilizuotos įtampos šaltinio schemos sudarymas, elementų parinkimas. Lygintuvo schemos sudarymas, elementų paskaičiavimas ir parinkimas. Maitinimo transformatoriaus paskaičiavimas. Konstrukcinis ir technologinis skyrius. Prietaiso montažinės plokštės projektavimas ir gamybos technologija. Prietaisų gedimų prognozavimas, paieškos ir taisymo metodika. Darbo saugos ir aplinkos apsaugos skyrius. Ekonominio pagrindimo skyrius. Rinkos segmentavimas ir pasirinkimas. Prietaiso savikaina ir kaina. Išlaidos pagrindinėms medžiagoms. Pirktų gaminių ir elementų vertė. Montavimo darbų sąnaudos ir tiesioginis atlyginimas. Elektroninio termostato savikaina. Pelningumo taško prognozavimas. Pelningumo taško apskaičiavimas. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Mano diplominis darbas – elektroninio termostato projektavimas. Jis dažniausiai naudojamas inkubatoriuose, saugyklose, akvariumuose, buityje ir įvairių šildymo ir šaldymo prietaisų valdymui. Prietaisas yra pagamintas iš paprastų elementų, tačiau jis tiksliai palaiko nustatytą temperatūrą. Gali dirbti su įvairių modelių ir tipų šildytuvais ar kaitinimo elementais.
Būtina spręsti pagrindinį politinį ir ūkinį uždavinį: visokeriopai spartinti mokslinę ir techninę pažangą. Taip pat būtina didinti mokslo ir technikos vaidmenį pramonėje, žemės ūkyje, medicinoje ir kitose sferose. Mokslo ir technikos vystymą labiau orentuoti, sprendžiant socialinius klausimus. Produkcija turi būti aukšto lygio. Todėl būtina mokslo ir technikos lygį pagerinti, išteklius koncentruoti svarbiausiems mokslinės – techninės pažangos kryptimis: radiotechnikos, elektronikos, energetikos, gamybos automatizavimo, jos technologijos vystymui ir naujų medžiagų apdirbimo vystymui. Visus gamtinius išteklius panaudoti taip, kad būtų kuo mažiau žalojama gamta, teršiamas oras, visos medžiagos būtų naudojamos produktyviai.
Kad visa tai būtų pasiekta, būtina pereiti nuo administracinių prie ekonominių vadovavimo metodų, visokeriopai aktyvinti žmogaus veiksmus.
Elektronika – tai mokslo ir technikos šaka, tirianti ir pritaikanti praktikoje elektros krūvininkų judėjimo reiškinius, vykstančius vakuume, dujose, kietuose kūnuose ir skysčiuose. Šitie reiškiniai taikomi įvairiuose elektroniniuose prietaisuose.
Elektronika – veiksminga priemonė darbo našumui ir gamybos efektyvumui didinti, gamybai valdyti, taip pat svarbus akstinas mokslo ir technikos pažangai.
Diplominiame darbe, elektroninio termostato projektavime atlieku informacijos šaltinių apžvalgą. Reikalinga susipažinti su naujovėmis, suvokti naujų technologijų taikymo galimybes. Todėl projetavimo metu daug peržiūrėta techninės literatūros, pasinaudota interneto svetainėmis.
Elektroninis termostatas bus maitinamas iš kintamos srovės tinklo 230V. Tam projekte paskaičiuoju maitinimo šaltinį ir parenku jam elementus.
Parinkęs principinę elektrinę schemą, išbandžius ją, sprendžiu konstrukcijos išpildymą. Prietaisas turi būti patrauklaus dizaino, patogus naudoti. Jungikliai išdėstomi patogioje padėtyje.
Atlieku ekonominius skaičiavimus. Pelningumo taškas pasiekiamas gaminant 68 vnt. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos diplominis darbas
KategorijaElektronika
TipasDiplominiai darbai
Apimtis31 puslapis 
Dydis133.48 KB
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektroninio termostato projektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais