Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Praktikos atskaita: telekomunikacijų paslaugos UAB "Marsatas"

Praktikos atskaita: telekomunikacijų paslaugos UAB "Marsatas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Apie įmonę. Įmonės valdymas ir struktūra. Sauga. Paslaugų teikimas. Televizija. Interneto prieigos paslaugos teikimas. Naudojama įranga. Bevielės interneto linijos. Laidinės interneto linijos. Tinklo stebėjimas. Mano veikla įmonėje. Išvados. Sutrumpinimų sąrašas. Priedas (1).

Ištrauka

Praktiką atlikau UAB "Marsatas". Uždarosios akcinės bendrovės "Marsatas" pagrindinė veikla – šiuolaikinės telekomunikacijų paslaugos. Įmonė teikia interneto, skaitmeninės ir analoginės televizijų bei fiksuoto ryšio telefonijos paslaugas.
Praktikos ataskaitoje apžvelgiu įmonėje UAB "Marsatas" įgytas žinias ir praktinio darbo įgūdžius.
Pagrindinis praktikos tikslas yra - įtvirtinti teorines žinias, įgytas studijuojant specialiuosius studijų krypties dalykus, gilinti gebėjimus dirbti ir bendrauti kolektyve, analizuoti įmonės teikiamas paslaugas, jų poreikį ir perspektyvas, tobulinti mokslinio darbo įgūdžius, išmokti atlikti verslo aplinkos sąlygų analizę taip pat įgauti praktinių įgūdžių projektuojant, diegiant ir eksploatuojant telekomunikacijų sistemas ir įrangą. Šiame darbe apžvelgsiu telekomunikacijų įmonės veiklą, paslaugų teikimo technologijas, tiekimo techninius sprendimus.

Įmonė, kurios buveinė Kokolos g. 1-28 Marijampolė, pradėjo savo veiklą 1992-aisiais metais. Įmonės direktorius Rimantas Naujokas. Ši bendrovė 1992-aisiais pirmoji Marijampolėje sumontavo kabelinės televizijos stotį ir pradėjo teikti gyventojams kabelinės televizijos paslaugas (tuo metu retransliavo 11 televizijos kanalų). 1995-aisiais metais kabelinė televizija įregistruota UAB "Marsatas" vardu. Tais pačiais metais įstojo į Lietuvos kabelinės televizijos asociaciją (www.lkta.lt). Nuo 1998-ųjų metų pradėjo televizijos programų paketavimą suteikdami vartotojams galimybę pasirinkti televizijos programas pagal poreikius ir finansines galimybes. Nuo 2007-ųjų metų pradėjo ir skaitmeninės kabelinės televizijos retransliavimą. Šiuo metu įmonė retransliuoja daugiau kaip 50 televizijos programų.
Nuo 2001-ųjų metų svarbia UAB "Marsatas" veiklos kryptimi tapo interneto tiekimo paslauga. Numatant didelių duomenų perdavimo srautų poreikį buvo pradėtas statyti LAN tipo duomenų perdavimo tinklas su prieiga kiekvienam vartotojui iki 100 Mbit/s. 2004-aisiais metais pradėta magistralinio tinklo renovacija – visuose rajonuose nutiesti naujausios technologijos ir geriausio pralaidumo optiniai kabeliai, kurie naudojami ne tik duomenų, bet ir televizijos signalo perdavimui.
Nuo 2005-ųjų metų įmonė tapo viso telekomunikacijų komplekso teikėja pasirašiusi su UAB "Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" (NTT) atstovavimo sutartį ir pristačiusi Marijampolėje fiksuotąjį telefono ryšį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos praktikos ataskaita
KategorijaElektronika
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis26 puslapiai 
Dydis350.54 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasTelekomunikacijų ir elektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos atskaita telekomunikaciju paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Praktikos ataskaitos
  • 26 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • dokt. Valdas Vosylius
Pasidalink su draugais