Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Elektronika

Elektronika (1469 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kintamosios srovės grandinės

  Užduotys: Pagal lentelės duomenis nubraižyti patikslintą grandinės schemą; Rasti grandinės reaktyviųjų elementų parametrus L ir C; Rasti grandinės atstojamąją varžą ir srovę; Rasti grandinės elementų įtampas ir įtampą UAB; Rasti grandinės naudojamą aktyviąją, reaktyviąją ir pilnutinę galias; Užrašyti šaltinio įtampos, grandinės srovės ir įtampos UAB momentines išraiškas; Skaičiavimo rezultatus pateikti lentelėje; Nubraižyti grandinės srovės ir įtampų vektorinę diagramą. Grandinės reaktyviųjų elementų parametrų L ir C radimas. Grandinės atstojamosios varžos ir srovės radimas. Grandinės elementų įtampų ir įtampos UAB radimas. Grandinės naudojamos aktyviosios, reaktyviosios ir pilnutinės galių radimas. Skaičiavimo rezultatai. Grandinės srovės ir įtampų vektorinė diagrama.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-04-20
 • Kintamosios srovės keturpolio tyrimas

  Užduotis. Atlikti tuščios eigos ir trumpo jungimo bandymus. Apskaičiuoti Z. Apskaičiuoti keturpolio konstantas ir patikrinti, ar jos tenkina lygybę. Vienoje koordinačių sistemoje nubraižyti eksperimentiškai gautas priklausomybes. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-10-14
 • Kintamosios srovės lygiagrečios grandinės tyrimas

  Užduotis: Eksperimentiškai išbandyti lygiagrečią grandinę ir: sudaryti charakteristikas; nubraižyti vektorines diagramas; apskaičiuoti grandinės parametrus. Darbo eiga. Darbo schema. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-03-01
 • Kintamosios srovės lygiagrečios grandinės tyrimas (3)

  Užduotis: Eksperimentiškai išbandyti lygiagrečią grandinę ir sudaryti charakteristikas, nubraižyti vektorines diagramas ir apskaičiuoti grandinės parametrus. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-05-16
 • Kintamosios srovės lygiagrečios grandinės tyrimas (4)

  Užduotis: Eksperimentiškai išbandyti lygiagrečią grandinę ir sudaryti charakteristikas, nubraižyti vektorines diagramas, apskaičiuoti grandinės parametrus. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Išvados. Darbas iliustruotas diagramomis.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-05-16
 • Kintamosios srovės lygiagrečios grandinės tyrimas (5)

  Užduotis. Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cos φ, UC, UR, I = f(XC). Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, XC, X, Σ R, cos φ, UR, UL. Iš bandymo duomenų, parinktus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampų diagramas. Naudojami prietaisai ir įrengimai Darbo eiga. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Grafikai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-07-08
 • Kintamosios srovės lygiagrečios grandinės tyrimas (6)

  Užduotis: Eksperimentiškai išbandyti lygiagrečią grandinę: Sudaryti charakteristikas. Nubraižyti vektorines diagramas. Apskaičiuoti grandinės parametrus. Naudojami prietaisai. Darbo schema. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Grafikai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-07-08
 • Kintamosios srovės lygiagrečios grandinės tyrimas (7)

  Užduotis: eksperimentiškai išbandyti lygiagrečią grandinę ir sudaryti charakteristikas. Nubraižyti vektorines diagramas. Apskaičiuoti grandinės parametrus. Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Vektorinės diagramos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-03-23
 • Kintamosios srovės lygiagrečiosios elektros grandinės tyrimas

  Eksperimentiškai išbandyta lygiagreti grandinė ir atliktos kelios užduotys. Užduotis. Darbo eiga. Matavimų ir skaičiavimų lentelė. Skaičiavimai. Išvados. Atsakymai į kontrolinius klausimus.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2005-02-25
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimai

  Darbo tikslas: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybės. Apskaičiuoti nuoseklios kintamos srovės grandinės parametrus. Iš bandymo duomenų, parinkus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampos diagramas, kai... Naudojami prietaisai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Rezultatai. Vektorinės diagramos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-04-02
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungto R, L ir C elementų.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2005-12-20
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (11)

  Laboratorinis darbas Nr. 4. Užduotis. Naudojami prietaisai ir įrenginiai Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2011-11-14
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (3)

  Užduotis. Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cosφ, Uc, UL, UR, I=f(Xc). Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, Xc, X, ∑R, cosφ, UR, UL. Iš bandymo duomenų, parinkus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampų diagramas, kai φ>0, φ=0 ir φ<0. Matavimų ir skaičiavimų rezultatų lentelė. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-02-22
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (5)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cos φ, UC, UR, I = f(XC). Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, XC, X, Σ R, cos φ, UR, UL. Iš bandymo duomenų, parinktus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampų diagramas, kai φ > 0, φ = 0 ir φ < 0. Naudojami prietaisai ir įrengimai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-03-19
 • Kintamosios srovės nuoseklios elektros grandinės tyrimas (7)

  Užduotis: Eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų. Sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cos φ, UC, UR, I = f(XC). Apskaičiuoti nuoseklios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, XC, X, Σ R, cos φ, UR, UL. Iš bandymo duomenų, parinktus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 vektorines įtampų diagramas, kai φ > 0, φ = 0 ir φ < 0. Naudojami prietaisai ir įrengimai. Darbo eiga. Skaičiavimo formulės. Bandymų ir skaičiavimų rezultatai. Vektorinės diagramos. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-03-23
 • Kintamosios srovės nuosekliosios elektros grandinės tyrimas

  Užduotis: eksperimentiškai ištirti kintamosios srovės elektros grandinę iš nuosekliai sujungtų R, L ir C elementų; sudaryti ir nubraižyti priklausomybes X, cos, UC = U2, UL, UR, I = f(XC); apskaičiuoti nuosekliosios kintamosios srovės grandinės parametrus: Z, XL, XC, X, R, cos, UL, UR; iš bandymo duomenų, parinkus reikiamą mastelį, nubraižyti 3 įtampų vektorių diagramas; apskaičiuoti talpą, kuriai esant gaunamas įtampų rezonansas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2005-10-02
 • Kintamosios srovės nuosekliosios elektros grandinės tyrimas (3)

  Tikslas. Naudojami prietaisai ir įrengimai. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2006-03-22
 • Kintamosios srovės vienfazių ir trifazių elektrinių grandinių analizė

  Pirmoji dalis. Kintamosios srovės vienfazių elektrinių grandinių analizė. Antroji dalis. Trifazių elektrinių grandinių analizė.
  Elektronika, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-05-02
 • Kirchhofo dėsniai

  Darbo tikslas: susipažinti su &quot;Electronics Workbench&quot; programa ir patikrinti Kirchhofo dėsnių galiojimą; Darbo eiga. Pagrindinės skaičiavimo formulės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-02-22
 • Kirchhofo dėsnių taikymas

  Darbo tikslas. Darbo užduotis. Skaičiavimai. Schemos.
  Elektronika, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-05-18
Puslapyje rodyti po