Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Dvejetainis 4 bitų sumatorius-atėmiklis

Dvejetainis 4 bitų sumatorius-atėmiklis

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Anotacija. Įvadas, užduoties analizė. Sandaros schema. Elektrinės principinės schemos modeliavimas. Galutinė schema. Informacija apie integrinius grandynus. Skaitmeninis integrinis grandynas 4024. Skaitmeninis integrinis grandynas 4008. Skaitmeninis integrinis grandynas 4042. Skaitmeninis integrinis grandynas 4030. Elektros principinė schema. Komponentų sąrašas. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais ir schemomis.

Ištrauka

Šiais mokslo informacijos laikais praktiškai viskas yra susieta su elektronika. O dabar vis labiau plinta skaitmeninė eletronika, todėl kad ji daug tikslesnė už analoginę, užima mažesnę vietos dalį ir jau prakiškai pigesnė arba apytiksliai vienoda kaina. Elektronikos labiausiai išsivystė ten kur daug finansuojama, arba didelė paklausa.
Šis kursinis darbas skirtas užbaigti skaitmeninių grandinių paskaitų ciklą. Skaitmeniniai grandinai užima labai svarbią vietą elektronikoje. Tobulėjant technikai tobulėja ir signalo apdorojimo būdai, o tai reiškia, kad visi apdorojimo procesai turi būti labai greiti ir tikslus. Taip yra todėl, kad visi gamybiniai procesai yra valdomi kompiuterinėmis sistemomis (mikrovaldiklių technologijos).
Šio darbo tikslas pagal prietaiso principinės elektros schemos eskizą sumodeliuoti dvejetainį sumatorių - atėmiklį naudojant XXXX IG seriją, pavaizduoti jo veikimą EWB programoje ir sudaryti veikiančio prietaiso elektros - principinę schemą.

Modeliavimas atliktas dviem etapais:
1) modeliuojama naudojant realius integrinius grandynus esančius EWB programoje. Modeliuojant pakopomis. Po kiekvienos pakopos trumpai aprašyta, laiko diagramos ir indikacijos ar matavimo prietaisai.
2) modeliuojant nurodytą skaitmeninę grandinę.
Kursiniame darbe pateikta:
1. prietaiso sandaros schema.
2. prietaiso elektros – principinė schema ACCEL programoje.
3. elementų sąrašas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Dydis488.4 KB
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasElektronikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dvejetainis 4 bitu sumatorius atemiklis [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais