Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Tiltinio krano tilto elektros ir automatikos įrenginiai

Tiltinio krano tilto elektros ir automatikos įrenginiai

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Profesinių kompetencijų sąrašas. Projekte naudotų informacijos šaltinių apžvalga. Darbo aprašymas. Analitinė dalis. Užduoties ir nagrinėjamo elektros įrenginio analizė. Analogų nagrinėjimas. Reikalavimai įrenginiui ir automatikai. Statinio apkrovos momento pobūdis ir kitimo dėsnis. Tiriamoji dalis. Įrenginio sandaros schemos sudarymas ir analizė. Suvartojamos galios apskaičiavimas, analizė, elementų paskirties aiškinimas. Principinės elektrinės schemos sudarymas, analizė, elementų paskirties aiškinimas. Apsaugos, valdymo ir signalizavimo įtaisų pasirinkimas ir įvertinimas. Įrenginio energetinių rodiklių įvertinimas. Medžiagų žiniaraštis. Darbo išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Brėžiniai. Įrenginio sandaros schema. Principinė elektrinė schema. Elektrinių sujungimų schema. Priedai.

Ištrauka

Šio darbo objektas yra tiltinio krano tilto elektros ir automatikos įrenginiai. Kadangi tiltinių kranų elektros įrenginiams būdingos sunkios darbo sąlygos, kartotinis trumpalaikis režimas(įjungimų per valandą dažnumas labai didelis), dulkinos patalpos, drėgnas oras, temperatūra smarkiai svyruoja, vyksta vibracija. Dėl to kranų elektros įrenginiams keliami griežti reikalavimai:
1. Patikimas darbas;
2. Paprastas aptarnavimas;
3. Didelis našumas;
Automatizuodamas tiltinio krano tilto elektros ir automatikos įrenginius, tikiuosi padidinti darbo našumą, pagerinti įrenginio naudingumo koeficientą bei darbo sąlygas, padidinti valdymo operatyvumą. Norėdamas tai pasiekti reikia įvykditi šiuos tikslus :
1. Sudaryti įrenginio automatizavimo schemą.
2. Pasirinkti šiuolaikiškus elektros ir automatikos įtaisus.
3. Pasirinkti optimaliausią techninį sprendimą,
Kad tai įvykdičiau pasirinksiu ir išanalizuosiu literatūros šaltinius. Automatizuosiu tiltinio krano tilto elektros ir automatikos įrenginius, pasirinksiu optimaliausius skaičiavimo metodus, šiuolaikinius elektros ir automatikos įtaisus, sudarysiu įrenginio automatizavimo schemą, žiniaraštyje nurodysiu kiek ir kokių medžiagų bei įtaisų reikia šiam įrenginiui suprojektuoti.
Kursinio darbo - tiltinio krano tilto elektros ir automatikos įrenginiai. Šiame darbe turi būti sudaryta įrenginio sandaros schema, principinė schema bei sujungimų schema.
Tiltas turi du elektros variklius, kurie dirba trumpalaikiu pasikartojančiu rėžimu, tai pat krano elektros ir automatikos įrenginių galingumai priklauso nuo vežimėlio svono, nuo keliamo svorio. Pagal šiuos rodiklius yra parenkamas varyklių galingumas. Šio krano elektro ir automatikos įrenginiai yra valdomi iš kranininko kabinos, kurioje yra prietaisų skydelis su aparatūra. Elektros energija tilto elektros ir automatikos įrenginiams yra tiekiama šliauženčiais srovės rėmikliais iš pagrindinių troleriu.
Elektros pavarų greitis, šiam kranui, reguliuojamas elektriniu būdu, o reguliuojamas todėl, kad sunkius krovinius pageidautina pernešti mažesniu greičiu, didesniu greičiu galima stumti tuščią tiltą, taip galima pasiekti didesnis našumas. Elektros pavaros yra reversinės su elektriniu ir mechaniniu stabdymu.
Tilto perstūmimo mechanizmui, kaip ir visiems tiltinių kranų įrenginiams, būdingos sunkios darbo sąlygos kartotinu trumpalaikiu režimu, kai įjungimų per valandą dažnumas labai didelis, drėgnas oras, temperatūra smarkiai svyruoja, didelė vibracija. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Dydis111.88 KB
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Tiltinio krano tilto elektros ir automatikos irenginiai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais