Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Generatorių stendo projektavimas

Generatorių stendo projektavimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051
Aprašymas

Elektros energetikos studijų programos baigiamasis projektas. Anotacija. Anotation. Įvadas. Projekto tikslai. Profesinių kompetencijų sąrašas. Darbo objekto aprašymas. Informacijos šaltinių kuriais remiantis atliktas projektas, apžvalga. Projekto metodikos ir priemonių aprašymas. Schemotechninė dalis. Prietaiso sandaros schemos sudarymas, veikimo aprašymas. Principinės elektrinės schemos sudarymas, veikimo aprašymas. Stabilizuotos įtampos šaltinio schemos sudarymas elementų parinkimas. Lygintuvo schemos sudarymas elementų paskaičiavimas ir parinkimas. Maitinimo transformatoriaus paskaičiavimas. Konstruktorinė ir technologinė dalis. Prietaiso montažinės plokštė projektavimas ir gamybos technologija. Prietaiso konstrukcijos sudarymas ir pagrindimas. Eksperimentinė dalis. Prietaiso derinimas ir reguliavimas. Prietaiso gedimų prognozavimas, paieškos ir taisymo metodika. Darbo sauga ir ekologija. Ekonominė dalis. Rinkos segmentavimas ir pasirinkimas. Prietaiso savikaina ir kaina. Pelningumo taško prognozavimas. Projekto rezultatai. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Mano baigiamasis projektas – tai generatorių stendo projektavimas. Savo praktinėje veikloje studentai atklieka laboratorinius darbus iš elektronikos pagrindų kurso. Elektroninius prietaisus eksploatuojantys darbuotojai turi būti reikiamos kvalifikacijos. Atsirandant naujoms technologijoms, įdiegiant naujas informacijos ir valdymo sistemas reikia aukšto profesinio pasirengimo specialistų.
Studijų kokybę lemia darbuotojų profesionalumas, laboratorinės įrangos naujumas. Energetikos inžinierius – plataus profilio specialistas, sugebantis modeliuoti, projektuoti, gaminti ir eksploatuoti elektroninę įrangą.
Studentai atlieka darbus, nurodytus pasirengimo užduotyje. Susipažinę su teorine medžiaga, naudodamiesi elektroninių elementų žinynas sužino reikiamų elementų sandaros ypatumus, jų scheminius ženklus.
Darbų metu reikia naudotis įvairių signalų generatoriais. Aš savo projekte tai ir įgyvendinu. Sukonstruoju generatorių maketą, kuriuo galės naudotis studentai laboratorinių darbų metu. Analoginės grandinės išėjimo signalo dydis priklauso nuo jos elementų parametrų technologinių nuokrypų ir tų parametrų kitimo, kintant temperatūrai, laikui, bei kintant maitinimo įtampai, taip pat nuo triukšmų ir trukdžių, patenkančių į analoginę grandinę iš aplinkos.
Elektronika – tai mokslas ir technikos šaka, tirianti ir pritaikanti praktikoje elektros krūvininkų judėjimo reiškinius, vykstančius vakuume, dujose, kietuose kūnuose ir skysčiuose. Šie reiškiniai taikomi įvairiuose elektroniniuose prietaisuose.
Elektronika – veiksminga priemonė darbo našumui ir gamybos efektyvumui didinti, gamybai valdyti, taip pat svarbus akstinas mokslo ir technikos pažangai.
Baigiamajame projekte, generatorių stendo projektavime atlieku informacijos šaltinių apžvalgą. Reikalinga susipažinti su naujovėmis, suvokti naujų technologijų taikymo galimybes. Todėl projektavimo metu daug peržiūrėta įvairios techninės literatūros, pasinaudota interneto svetainėmis.
Generatorių stendas bus maitinamas iš kintamos srovės tinklo 230 V. tam projekte paskaičiuoju maitinimo šaltinį ir parenku jam elementus.
Sudarius sandaros schemą ir parinkus principinę elekrinę schemą, išbandžius ją, sprendžiu konstrukcijos išpildymą. Prietaisas turi būti patrauklaus dizaino, patogus naudoti. Jungikliai išdėstomi patogioje padėtyje.
Projekte atlieku ir derinimo bei reguliavimo darbus, nes patikimam darbui reikia paderinti schemos parametrus. Eksploatacijos eigoje galimi įvairūs gedimai. Taip pat numatau galimas gedimų priežastis ir jų pašalinimo būdus. Atlieku ekonominius skaičiavimus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos diplominis darbas
KategorijaElektronika
TipasDiplominiai darbai
Apimtis45 puslapiai 
Dydis117.51 KB
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Generatoriu stendo projektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais