Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>UMTS tinklo ir paslaugų analizė

UMTS tinklo ir paslaugų analizė

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Aprašymas

Santrauka. Summary. Sutrumpinimų sąrašas. Įvadas.Darbo tikslas yra išanalizuoti UMTS tinklo ir teikiamų paslaugų parametrus. Užduoties analizė. UMTS Lietuvoje. UMTS tinklo pritaikymo galimybės. UMTS tinklo struktūra. Fizinis lygmuo. ETSI techninės specifikacijos. UMTS naudojami protokolai: TDMA, CDMA ir WCDMA. UMTS tinklu teikiamos paslaugos. QoS parametrai. UMTS tinklo parametrų tyrimas. Išvados.

Ištrauka

Universalioji judriojo ryšio sistema UMTS – tai trečiosios kartos judriojo ryšio sistema, iš esmės, sukurta įgyvendinti naują GSM sistemos evoliucijos etapą. Plėstojo spektro radijo technologijos, be abejonės ateities radijo ryšių pagrindas. Jos taikomos pradedant nuo radijo modemų, vietinių kompiuterinių tinklų radijo prieigų iki kompleksinių projektų, tokių kaip trečiosios kartos mobilaus ryšio tinklai – UMTS.
UMTS tinklas pasižymi duomenų perdavimo sparta, su kuria susiję ryšio panaudojamumo galimybiės. Vienas iš privalumų reikėtų yra naujas radijo spektras. Dabar egzistuojančiose sistemose neišvengiama persipildymo, trikdančio ryšį. Šis radijo spektras šį persipildymą mažina. Be to, 3G (angl. Third generation) suteikia didesnė greitaveika, daugiau saugumo bei patikimumo. Taip pat reiktų paminėti geresnę duomenų bei balso kokybę, bei daugialypės terpės galimybes.
UMTS ryšio panaudijimas suteikia vartotojams galimybę naudotis tokiomis paslaugomis kaip vaizdo konferencijomis, jų pagalba įmonės gali rengti virtualius susirinkimus, pasitarimus, konferencijas ar net mokymus. Vartotojai gali nevaržomai naudotis interneto teikiamomis galimybėmis. Taip pat galima atlikti lokalizaciją ir dar naudotis daugeliu kitų paslaugų, kurios bus plačiau paminėtos mano darbe.
Darbo tikslas yra išanalizuoti UMTS tinklo ir teikiamų paslaugų parametrus. Teorinėje dalyje aprašomas UMTS tinklas, jo paplitimas, taip pat pritaikymo galimybės. Vėliau yra supažindinama su UMTS tinklo struktūra, UMTS tinklo teikiamos paslaugos, naudojamais protokolais (TDMA, CDMA ir WCDMA), taip pat QoS (angl. Quality of Service) parametrais.
Projektinėje dalyje pasinaudojant "UMTS planning" modeliavimo programa analizuojama UMTS tinklu teikiamų paslaugų priklausomybė nuo aprėpties taip pat apkrovos priklausomybė nuo balso, elektroninio pašto, bei žaidimų vartotojų skaičiaus ir vartojimo laiko. Taipogi ir galimybės prisijungti per bazinę stotį ir celę tikimybės priklausomybė, taip pat nuo balso, elektroninio pašto, bei žaidimų vartotojų skaičiaus ir vartojimo laiko. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos diplominis darbas
KategorijaElektronika
TipasDiplominiai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Dydis622.59 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasTelekomunikacijų ir elektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word UMTS tinklo ir paslaugu analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Diplominiai darbai
  • 35 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • doc dr. Lina Narbutaitė
Pasidalink su draugais