Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Dvejetainis 4 bitų sumatorius-atėmiklis (3)

Dvejetainis 4 bitų sumatorius-atėmiklis (3)

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Anotacija. Summary. Įvadas. Tikslas buvo suprojektuoti dvejetainį 4 bitų sumatorių-atėmiklį. Užduoties analizė. Sandaros schema. Elektros – principinės schemos modeliavimas. Skaitiklis (CT). Skaitiklis – registrai (RG). Skaitiklis – registras – XOR. Sumatorius. 74LS193 Sumatorius iš JK trigerių. Elektros principinė schema ir jos aprašymas. Informacija apie panaudotus skaitmeninius integrinius grandynus. Darbo rezultatų apibendrinimas, išvados.

Ištrauka

Tai baigiamasis Skaimeninių grandinių dalyko darbas. Mano darbo tikslas buvo suprojektuoti dvejetainį 4 bitų sumatorių-atėmiklį. Mano darbo varianto Numeris 4.
Modeliuoti 4 bitų sumatoriaus-atėmiklio veikimą Multisim programoje ir sudaryti veikiančio prietaiso elektros- principinę schemą. Modeliavimas atliekamas naudojant realius integrinius grandynus. Pradžioje atskirame faile modeliuoti pirmą pakopą; po to kitame faile plius antrą pakopą; po to pirmą plius antrą plius trečią ir t.t. Modeliavimą baigti visos schemos modeliavimu. Visuose modeliavimo etapuose būtinos laiko diagramos, indikacijos ar matavimo prietaisai, kurie pilnai demonstruoja veikimą.
Įtaisas gali atlikti skaičių A ir B aritmetines sudėties ir atminties operacijas.
Sumatorius atlieka dvejetainių skaičių, aritmetinę sudėti arba atmintį.
Dvejetainiai skaičiai į sumatorių patenka skaičių fiksavimo moduliu. Į fiksavimo modulius šie signalai įrašomi iš formatavimo modulio. Norimas skaičius nustatomas jungikliu S1(Key=F). Į atitinkamą pasirinktą fiksavimo modulį šis skaičius įrašomas jungikliais S2(Key=A) ir S3(Key=B). Sudėties ar atimties režimas nustatomas jungikliu S4, kuris sujungtas su režimo perjungimo moduliu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Dydis549.92 KB
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasMenų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dvejetainis 4 bitu sumatorius atemiklis (3) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais