Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Naktinio klubo vėdinimo sistema

Naktinio klubo vėdinimo sistema

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Kompiuterinių valdymo sistemų kursinis darbas. Įvadas. Užduotis. Projekto objektas ir struktūrinė schema. Principinė objekto schema. Struktūrinės schemos sudarymas. Reikiamų elementų parinkimas. Jutikliai. Analoginis komutatorius. Keitiklis (ADC). Ventiliatoriai. Sistemos veikimo laikinės diagramos. Sistemos programos algoritmas. Programa. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

Kadangi dvidešimt pirmasis amžius yra laikomas skaitmeniniu amžiumi ir tobulėjant informacinėms technologijoms, tai PC panaudojimo erdvė kasdien plečiasi ir šiuo metu esant pakankamai greitiems PC juos galima naudoti ne tik buitiniams ar verslo reikalams, bet ir įvairių duomenų surinkimui bei apdorojimui.
Šio kursinio darbo tikslas suprojektuoti naktinio klubo pagrindinės šokių salės temperatūrą, jos vėdinimą. Esant +18oC temperatūrai išsijungia ventiliatorius, o esant +27oC įsijungia ventiliatorius pradeda vėdint patalpą. Darbe sudaroma struktūrinė schema, principinė schema, nubraižomos būdingų schemos taškų laikinės diagramos, sudaromas vykdymo algoritmas bei jį realizuojanti programa.

Daugiakanalė sistema. Suprojektuoti 4 kanalų analoginių signalų įvedimo į ESM sistemą. Įvedamų signalų dažniai neviršija 2000 Hz. Parinkti objektą ir tinkamus jutiklius. Panaudoti vieną keitiklį ir analoginį komutatorių (41). Parinkti 8 skilčių keitiklį analogas-kodas, analoginį komutatorių ir suprojektuoti valdymo logikos schemas. Sudaryti struktūrinę sistemos schemą, principinę objekto schemą, parinkti visus reikalingus elementus, pabraižyti schemos veikimo laikines diagramas (kai kuriuose būdinguose taškuose); sudaryti valdymo programos algoritmą ir jį realizuojančią programą. Kanalų išrinkimas ir keitiklio paleidimas vykdomi signalais, ateinančiais iš ESM. Kanalo signalas (jo digitizuota reikšmė) turi būti įvedamas į ESM tuomet, kai keitiklis suformuoja signalą, jog duomenys paruošti. Įvedimui panaudoti programinį ciklinio kanalų apklausimo režimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Dydis290.98 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasElektros ir valdymo inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kompiuterines valdymo sistemos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • R. Rutkauskas
Pasidalink su draugais