Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Žemo dažnio galios stiprintuvo veikimo principas

Žemo dažnio galios stiprintuvo veikimo principas

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Anotacija. Abstract. Įvadas. Darbo tikslai. Susipažinti su žemo dažnio galios stiprintuvo veikimo principu, pagrindiniais parametrais, paskaičiuoti parametrus. Teorinė dalis. Stiprinimo pakopos. Žemo dažnio struktūrinė schema. Žemo dažnio stiprintuvo struktūrinė schema. Elektrinė principinė schema. Skaičiavimai. Elementų sąrašas. Darbo rezultatų aptarimas. Išvados.

Ištrauka

Šiame kursiniame darbe aprašiau žemo dažnio galios stiprintuvą ir skaičiavimo eigą. Jie buvo atlikti pagal išanksto užduotus pradinius parametrus. Iš pradžių surinkau iš įvairių šaltinių teorine meždžiagą apie ŽD galios stiprintuvus, kad geriau perprasti jo veikymą. Skaičiavimų ir grafikų pagalba radau visus reikalingu elementų parametrus, kad stiprintuvas galetu veikti. Apibendrinimui parašiau šaltinius, išvadas ir visa kita.
Stiprintuvai naudojami labia plačiai, ir įvairiose srityse. Jie yra svarbiausi įvairios elektroninės aparatūros mazgai, šie stiprintuvai taikomi radijo imtuvose, laidinio ryšio įrenginiuose, radiotransliacijos įrenginiuose, automatinio derinimo sistemose, telemechanikoje, telemetrijoje ir daugelio kituose mokslo ir technikos srityse.
Šiame kursiniame darbe aprašiau žemo dažnio galios stiprintuvo skaičiavimo eigą. Skaičiavimus atlikau naudodamasis įvairia literatūra, pagal užduotus pradinius parametrus. Stiprintuvo struktūrinę ir principinę schemas, pasirinkau remdamasis šiuo metu plačiausiai naudojamų stiprintuvų schemomis.
Darbo tikslai: Susipažinti su žemo dažnio galios stiprintuvo veikimo principu, pagrindiniais parametrais, paskaičiuoti parametrus.
Stiprintuvu vadinamas įtaisas, padidinantis elektrinio signalo galią, bet nepakeičiantis jo formos. Galia padidinama vartojant maitinimo šaltinio energiją. Taigi į stiprintuvą galima žiūrėti kaip į elektroninį reguliatorių, kurio įėjimo signalas valdo į apkrovą einantį maitinimo šaltinio energijos srautą.
Stiprintuvas iš esmės skiriasi nuo pasyviųjų keturpolių, pavyzdžiui transformatorių, tuo, kad pastarieji, ir k.t. gali padidinti signalo įtampą arba srovę, nepakeisdami jo formos, bet išėjimo galia visada būna mažesnė už įėjimo galią (dėl galios nuostolių transformatoriuje). Taigi visi stiprintuvai priklauso aktyviųjų keturpolių klasei.
Svarbiausios stiprintuvų savybės yra šios: ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Dydis131.08 KB
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasElektronikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zemo daznio galios stiprintuvo veikimo principas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais