Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Gamybinės praktikos ataskaita: telekomunikacijos "Tele2"

Gamybinės praktikos ataskaita: telekomunikacijos "Tele2"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Organizacijos (Tele2), kurioje atliekama praktika, apžvalga. Tele2 tarptautiniu mastu. Tele2 grupė. Organizacijos strategija ir tikslai. Tele2 Lietuvos rinkoje – strategija, tikslai, misija. Trumpa organizacijos istorija veržiantis į Lietuvos rinką. Padalinio, kuriame atliekama praktika, infrastruktūra ir veiklos kryptys. Padalinyje įdiegtų progresyvių techninių priemonių analizė. Programinės ir aparatūrinės įrangos apžvalga. TEMS paketo analizė. GPS imtuvo apžvalga. Individualios užduoties turinys ir individualios užduoties atlikimo rezultatai. Praktikos rezultatų apibendrinimas. Išvados. Priedas.

Ištrauka

Mano gamybinės praktikos atlikimo vieta buvo TELE2 organizacijoje. Atlikti praktiką šioje firmoje pasirinkau dėl kelių priežasčių. Visų pirma organizacijos veikla aiškiai sieja su mano specializacija, t.y. radijo ryšiai ir radijo-elektronikos aparatūra. Kita priežastis, nulėmusi organizacijos pasirinkimą – suteikta studentams galimybė realizuoti visas savo žinias darbe su įvairiausiomis šių dienų technologijomis ir perpratant mobiliųjų tinklų sistemas. Gamybinės praktikos metu teko ne tik susipažinti su techniniais dalykais, bet ir susipažinti su organizacija iš vadybinio požiūrio.
TELE 2 – tai didžiausia telekomunikacijų bendrovė Europoje, savo paslaugas teikianti 20-yje Europos valstybių. TELE 2 grupę sudaro šešios rinkos sritys: Šiaurės Europos (Nordic), Rytų Europos ir Rusijos, Centrinės Europos, Liuksemburgo, bei firminių (Branded) produktų ir paslaugų.
Didžiausią kompanijos rinkos dalį sudaro veikla Šiaurės Europoje, tokiose valstybėse kaip Švedija, Norvegija, Danija ir Suomija. Ši rinka skiriasi nuo kitų, nes joje kompanija dirba seniausiai ir vartotojams siūlo plačiausią paslaugų spektrą.
Rytų Europos ir Rusijos rinką sudaro veikla Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje), Lenkijoje, Čekijoje bei Rusijoje.
Centrinės Europos rinka sudaryta iš Vokietijos, Olandijos, Šveicarijos, Austrijos ir Airijos rinkų. Pietų Europoje kompanijos veikla vystoma Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje. TELE 2 turi licenziją veiklai Portugalijoje.
Liuksemburgo grupės rinką sudaro rinkos Lichtenšteine, Liuksemburge, 3C ir Transac, bei licenzija teikti fiksuoto ryšio paslaugas Belgijoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos praktikos ataskaita
KategorijaElektronika
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis19 puslapių 
Dydis203.12 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gamybines praktikos ataskaita telekomunikaciju bendroveje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Praktikos ataskaitos
  • 19 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Pocius
Pasidalink su draugais