Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Valdikliai (3)

Valdikliai (3)

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Suprojektuoti reaktoriaus užpildymo reagentais ir temperatūros automatinio reguliavimo sistemą, parenkant programuojamą valdiklį ir diskrecinių bei analoginių įvedimo ir išvedimo signalų modulius. Teorija. Reguliuojamas objektas. Darbas su ConCept. Pasirinkto valdiklio CPU pagrindiniai techniniai duomenys. Užpildymo reagentais valdymo pultas.

Ištrauka

1. Suprojektuoti reaktoriaus ( 1 pav. ) užpildymo reagentais ir temperatūros automatinio reguliavimo sistemą, parenkant programuojamą valdiklį ir diskrecinių bei analoginių įvedimo ir išvedimo signalų modulius.
2. Projektavimui galima pasirinkti ConCept arba Unity Pro programavimo paketus
3. Reagentų įpylimui arba produkto išpylimui numatyti valdymo pultą
4. Reaktoriaus šildymo trakto perdavimo funkcijos parametrus užduoda dėstytojas
5. Chien, Hrones ir Reswick metodu parinkti temperatūros PID reguliatoriaus parametrus ir atlikti reakcijos į šuolinį užduoties signalą analizę. Tam atskiroje sekcijoje naudoti PIDFF reguliatoriaus funkcinį bloką ir SAMPLETM bloku nustatyti jo skenavimo laiką. Pereinamuosius procesus nagrinėti stimuliatoriaus rėžimu
6. To paties reguliatoriaus derinimą atlikti taikant funkcinį bloką AUTOTUNE
7. Laiko pastoviosios T1 ir T2 priklauso nuo reaktoriaus užpildymo lygio, dėstytojo užduotos reikšmės atitinka 50% užpildymą. Rektorių užpildžius 100% jos padidėja 50% ir užpildymui sumažėjus iki nulio jos sumažėja 50%.
8. Keičiantis užpildymui nuo 0 iki 100% pereinamojo proceso perreguliavimas neturi viršyti 15%
Praktikoje apie 80% visų reguliatorių yra PID arba panašios struktūros reguliatoriai. PID reguliatorius priklausomai nuo jo struktūros turi tris ar mažiau parametrų, kuriais jis pritaikomas prie valdomo objekto. Šių parametrų radimo procedūra vadinama reguliatoriaus derinimu. Derinimo metodai vienas nuo kito skiriasi išpildymo sudėtingumu, lankstumu ir reikalingų žinių apie objektą kiekiu. Netinkamai parinkti parametrai sumažina reguliavimo kokybę ir sistema gali net prarasti stabilumą. Kadangi praktikoje valdikliuose daugiausia taikomi artimi tolydiniams reguliatoriai, nagrinėsime tik tolydinių reguliatorių parametrų derinimo metodus. Populiariausi derinimo metodai realizuojami, sudarant dinaminį realizuojamojo objekto modelį. Du tokio tipo (tapusius klasikiniais) tolydinių PID reguliatorių parametrų skaičiavimo metodus 1942 m pateikė J. G. Ziegler ir N. B. Nichols. Šie metodai dar ir dabar plačiai taikomi tiek savo originalia išraiška tiek įvairiomis modifikacijomis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis10 puslapių 
Dydis711.66 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valdikliai (3) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 10 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais