Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Visakryptė antena korinio ryšio tinklams

Visakryptė antena korinio ryšio tinklams

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Literatūros apžvalga. Siūlomos antenos tipo aprašymas. Antenos elektrinių charakteristikų ir parametrų skaičiavimas. Antenos konstrukcijos aprašymas. Žadinimas. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Šiame darbe projektuosiu visakryptę anteną, skirtą korinio ryšio tinklams. Korinio ryšio sistemos pavadintos taip todėl, kad jos organizuotos tinklo principu. Visa teritorija suskirstyta mažais plotais, kuriuose retransliatorių pagalba užtikrinamas nepertraukiamas ryšys. Atstumas tarp retransliatorių priklauso norimo ryšio patikimumo ir nuo vietovės. Miestuose jų būna daugiau. Kadangi vartotojas turi tokią galimybę – judėti, tai tinklas seka jo buvimo vietą. Vartotojo mobilusis telefonas tam tikru laiko intervalu siunčia signalus retransliatoriui, o šis savo ruožtu sprendžia ar aptarnauti jį, ar suprastėjus ryšiui, perduoti gretimam retransliatoriui. Norint suprojektuoti anteną tokiam tinklui, pirmiausia reikia žinoti, kas yra antena, kokiais tikslais ji naudojama.
Antena yra radijo sistemos įtaisas laisvai sklindančioms radijo bangoms spinduliuoti arba priimti. Laisvai sklindančiomis vadinamos tokios radijo bangos, kurių kelyje nėra jas nukreipiančių įtaisų.
Antena dažniausiai būna sudaryta iš tiesinių ir pasyvių elementų, todėl ji yra apgręžiamas įtaisas, t. y. ji gali ir siųsti, ir priimti radijo bangas.
Antenos yra labai paplitusios, nes jos vartojamos daugelyje sričių, tokiose, kaip televizija, radiolokacija, duomenų perdavimas, radijo ryšys. Jų pagalba galima žymiai efektyviau ir mažesnėmis sąnaudomis perduoti informaciją, taip pat ir gauti ją. Antenų pagalba perdavinėti informaciją yra naudingiau didesniais atstumais. Perduoti duomenis be antenų yra brangiau ir sudėtingiau. Reikia jungti kabelius, o tai sukelia papildomų problemų dėl leidimo jiems tiesti ir aišku visa tai brangiai kainuoja ir užima nemažai laiko.
Projektuojant šią anteną, skirtą korinio ryšio tinklams, būtina nuspręsti, kokį antenos tipą naudingiausia ir geriausia naudoti. Šiuo atveju mums reikalinga antena, kurios darbo dažnis būtų 5075-5085 MHz, poliarizacija vertikali, impedansas 50 Ω, stiprinimas >8.0 dBi, galingumas 20W, spinduliavimo kampas 0o, tai yra visakryptė horizontalioje plokštumoje. Antena turėtų būti tvirtinama prie vertikalaus stiebo, apsaugota stiklo plastiniu apvalkalu ir visos jos detalės įžemintos.
Norėdamas aiškiai pateikti visą informaciją apie anteną ir jos galimybes, bei veikimą, šiame darbe pateiksiu jos elektrinius skaičiavimus, konstrukcijos aprašymą, eskizus ir spinduliuotės diagramas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos diplominis darbas
KategorijaElektronika
TipasDiplominiai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Dydis775.63 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Visakrypte antena korinio rysio tinklams [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais