Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Kryptinė antena duomenų perdavimo tinklams

Kryptinė antena duomenų perdavimo tinklams

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Literatūros apžvalga. Siūlomos antenos tipo aprašymas. Antenos elektrinių charakteristikų ir parametrų skaičiavimas. Antenos konstrukcijos aprašymas. Žadinimas. Išvados.

Ištrauka

Šiame darbe projektuosime kryptinę anteną, skirtą duomenų perdavimo tinklams. Norint suprojektuoti šią anteną pirmiausia reikia suprasti ir žinoti, kas yra antena ir kodėl ji mums taip yra reikalinga, naudinga ir kokie jos privalumai?
Antena – tai radijo sistemos įtaisas laisvai sklindančioms radijo bangoms spinduliuoti arba priimti. Laisvai sklindančiomis vadinamos tokios radijo bangos, kuriu kelyje nėra jas nukreipiančių įtaisų. [1].
Antena yra sudaryta iš tiesinių ir pasyvių elementų, tai tada šiuo įtaisu galima ir siųsti, ir priimti radijo bangas. Tai iš to seka, kad šis prietaisas yra apgręžiamas.
Šiais laikais antenos yra labai plačiai naudojamos, nes jos yra labai reikalingos. Su jomis mes galime daug mažesnėmis sąnaudomis perduoti duomenis, taip pat ir gauti juos. Antenų pagalba perdavinėti duomenis yra naudingiau didesniais atstumais, o norint perduoti didelį kiekį duomenų mažu atstumu geriau yra naudoti kabelius. Perduoti duomenis ne antenomis yra brangiau ir sudėtingiau, kadangi reikia tiesti įvairius kabelius, susitarti su įvairiomis institucijomis dėl jų patiesimo vietos, sąlygų ir t. t.
Projektuojant šią anteną, skirtą duomenų perdavimo tinklams, būtina nuspręsti, kokį antenos tipą patogiausia ir geriausia naudoti. Antenos darbo dažnis yra nuo 5075 iki 5085MHz , poliarizacija – vertikali, impedansas 50 , stiprinimas – 23- 24dBi, kryptingumas - -3dB simetriška horizontalioje ir vertikalioje plokštumoje, maksimalus galingumas – 100W. Taip pat šiai antenai turi būti padidintas atsparumas atmosferos poveikiui.
Norėdamas aiškiai pateikti visą informaciją apie anteną ir jos galimybes, bei veikimą, šiame darbe pateiksiu jos elektrinius skaičiavimus, konstrukcijos aprašymą, eskizus ir spinduliuotės diagramas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos diplominis darbas
KategorijaElektronika
TipasDiplominiai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Dydis432.22 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kryptine antena duomenu perdavimo tinklams [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais