Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Trifazis asinchroninis variklis

Trifazis asinchroninis variklis

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įžanga. Užduotis. Magnetolaidžiai ir apvijos. Statoriaus ir rotoriaus magnetolaidžio apvijos. Statoriaus apvija. Statoriaus griovelio, danties, jungo ir apvijos matmenys. Rotoriaus griovelio, danties, jungo ir apvijos matmenys. Magnetinės grandinės skaičiavimas. Įmagnetinimo srovė. Variklio darbo režimo parametrai. Statoriaus ir rotoriaus apvijų aktyviosios varžos. Statoriaus ir rotoriaus apvijų sklaidos induktyviosios varžos, abipusė induktyvioji varža. Magnetiniai ir mechaniniai nuostoliai. Darbo ir paleidimo charakteristikos. Darbo charakteristikos. Variklio nominaliojo režimo dydžiai. Eskizai. Mechaninė charakteristika. Statoriaus griovelių žingsnio iškarpa. Rotoriaus griovelio žingsnio iškarpa. Statoriaus trifazės apvijos schema. Išvados.

Ištrauka

Asinchroniniai varikliai su trumpai sujungtu rotoriumi- plačiausiai naudojamos ir paprasčiausios kostrukcijos elektros mašinos. Projektuojant asinchroninį variklį su trumpai sujungtu rotoriumi apskaičiuojami statoriaus ir rotoriaus matmenys, parenkama apvijos tipas, laidas, izoliacija, aktyviųjųir kostrukcinių dalių medžiagos, randami parametrai, nuostoliai, darbo ir paleidimo charakteristikos, atitinkančios valstybinių standartų reikalavimus.
Projektuojamas asinchroninis variklis, kurio nominalioji galia 2400 W. Duodama pilna projekto užduotis, parenkame magnetolaidžio ir apvijų kontrukcijas, skaičiuojame magnetinę grandinę, nuostolius darbo ir paleidimo charakteristikas, įvertinant srovės išstūmimo efektą ir dantų galvučių įsotinimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Dydis176.22 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasElektros ir valdymo inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Trifazis asinchroninis variklis [speros.lt].doc
Microsoft Excel Grafikas [speros.lt].xls
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais