Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektronikos laboratoriniai darbai

Elektronikos laboratoriniai darbai (760 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bendros paskirties mikroprocesorinė sistema (MPS)

  11 variantas. Suprojektuokite MPS, kurios sudėtyje yra nurodyto dydžio programų ir duomenų atmintis, įvedimo/išvedimo registrai, programuojamas įtaisas, analoginio signalo įvedimo/išvedimo keitikliai. Sudarykite principinę schemą, paskaičiuokite laikinius ir apkrovimo parametrus. MPS schemos skaičiavimai. Laikinė duomenų įvedimo iš registrų diagrama. Laikinė duomenų išvedimo į KAK diagrama. Įrenginio principinė schema. Suderinta MP valdymo programa.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-09-12
 • Bendros paskirties mikroprocesorinė sistema (MPS) (2)

  Užduotis: Suprojektuokite MPS, kurios sudėtyje yra nurodyto dydžio programų ir duomenų atmintis, įvedimo/išvedimo registrai, programuojamas įtaisas, analoginio signalo įvedimo/išvedimo keitikliai. Sudarykite principinę schemą, paskaičiuokite laikinius ir apkrovimo parametrus. Ataskaitoje pateikite: MPS principinę schemą, Laikines diagramas, Apkrovos skaičiavimo rezultatus, Nurodytų programinių procedūrų suderintą tekstą asemblerio kalboje. Varianto duomenys: MPS schemos skaičiavimai ir jos komponentas. RAM dydis. ROM dydis. Dešifratorius. Buferis. Kodas analogas keitiklis. Laikinės diagramos. Suderinta MP valdymo programa.
  Elektronika, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2008-10-29
 • Bendros paskirties mikroprocesorinė sistema (MPS) (3)

  16 variantas. Suprojektuokite MPS, kurios sudėtyje yra nurodyto dydžio programų ir duomenų atmintis, įvedimo/išvedimo registrai, programuojamas įtaisas, analoginio signalo įvedimo/išvedimo keitikliai. Sudarykite principinę schemą, paskaičiuokite laikinius ir apkrovimo parametrus. Ataskaitoje pateikite: MPS principinę schemą; Laikines diagramas; Apkrovos skaičiavimo rezultatus; Nurodytų programinių procedūrų suderintą tekstą asemblerio kalboje. Varianto duomenys. Vėlinimo skaičiavimas. Vėlinimo programa. Laikinės diagramos.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2008-11-07
 • Biodujų reaktoriaus tyrimas

  Darbo tikslas – susipažinti su biodujų gamybos technologijomis, technologiniais įrenginiais ir nustatyti biokonversijos rodiklius. Darbo uždaviniai. Tyrimų metodika. Tyrimų stendo veikimo principas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2009-06-05
 • Darbas su "PowerWorld" programa. Elektros tinklo būsenos parametrų skaičiavimas

  Darbo tikslas. Išmokti panaudoti programą "PowerWorld" elektros tinklo normalios būklės parametrų suradimui. Patikrinti galių balansą nagrinėjamame elektros tinkle. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(13 puslapių)
  2006-10-31
 • Daugiapakopio stiprintuvo tyrimas

  Darbo tikslas: išmatuoti tripakopio ir dvipakopio stiprintuvo išėjimo signalus. Ataskaitoje pateikti darbo schemas ir oscilogramas.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-05-11
 • Dažninės dinaminių grandžių charakteristikos

  Laboratorinis darbas Nr.:2. Darbo tikslas: Išmokti Matlab'e tirti automatinio valdymo sistemų grandžių dažnines charakteristikas. Funkcijos. Dažninės charakteristikos. Fazinės diagramos. Išvada.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2010-06-14
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (2)

  Darbo tikslas: apskaičiuoti tiriamos grandinės – dvipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Nagrinėjamo keturpolio schema ir elemento parametrai. Keturpolio supaprastinta schema. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2007-03-21
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (3)

  Darbo tikslas – apskaičiuoti tiriamos grandinės – dvipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Duoti duomenys. Skaičiavimai. Grafikai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2007-11-29
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (4)

  Darbo tikslas – apskaičiuoti tiriamos grandinės – dvipolio ir keturpolio grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Nagrinėjamo keturpolio schema ir elemento parametrai. Duoti duomenys. Skaičiavimai. Matricos. Keturpolio perdavimo funkcija. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2007-11-29
 • Dažninės dvipolių ir keturpolių charakteristikos (5)

  Darbo užduotis: apskaičiuoti duotojo keturpolio A parametrų matricą. Pasinaudojant A parametrais, apskaičiuoti keturpolio įėjimo impedansą atviro ir trumpai sujungto keturpolio atvejais; keturpolio perdavimo funkciją atviro keturpolio atveju. Nubraižyti grafikus. Sudaroma analizuojamos grandinės schema. Tiriamoji grandinė. Darbo eiga. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-11-29
 • Dažninės grandinių charakteristikos

  Darbo tikslas: apskaičiuoti tiriamos grandinės (dvipolio ir keturpolio) grandinės funkcijas, nubraižyti jų amplitudės ir fazės dažnines charakteristikas. Sudaroma grandinė ir nubraižoma grandinės schema. Grandinių schemos. Dvipolio analizė. Grandinės įėjimo impedanso skaičiavimas atliekant grandinės ekvivalenčiuosius pakeitimus. Grandinės įėjimo impedanso skaičiavimas matricų metodu. Keturpolio analizė. Grandinės įtampos perdavimo funkcijos skaičiavimas matricų metodu.
  Elektronika, laboratorinis darbas(9 puslapiai)
  2009-11-15
 • Dažnio matavimas

  5 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Išanalizuoti skaitmeninio dažnimačio, jo dažnio sumažinimo bloko ir laiko intervalų bloko sandarą bei veikimą, išsiaiškinti jo svarbiausius metrologinius parametrus ir išmokti jais naudotis. Darbo priemonės. Dažnimačio pagrindinės metrologinės savybės. Dažnio sumažinimo blokas. Darbo rezultatai. Dažnio ir periodo matavimų ir skaičiavimų rezultatai. Paklaidų dažninių priklausomybių grafikai.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2010-11-11
 • Dažnio matavimas (2)

  5 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas. Darbo užduotis. Matavimo prietaisų pagrindinės metrologinės savybės ir struktūrinės schemos. Dažniamačio Č3–34 (Č3–34A) pagrindinės metrologinės savybės. Dažnio sumažinimo bloko JZČ-51 pagrindinės metrologinės savybės. Darbo formulės. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2011-05-04
 • De Broilio lygtys. Heizenbergo nelygybės

  Laboratorinis darbas Nr. 2. Tikslas: Išnagrinėti mikrodalelių savybes, išmokti taikyti de Broilio lygtis ir Heizenbergo nelygybes. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-02-28
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (4)

  Darbo tikslas: Su kompiuterio pagalba nustatyti mažiausias pramušimo įtampas. Darbo eiga. Duomenys. Išvados. Teorinė dalis.
  Elektronika, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2007-03-20
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (5)

  Darbo tikslas. Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų. Darbo eiga.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-11-24
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (6)

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga. Matavimai ir reultatai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2010-04-15
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (8)

  Laboratorinis darbas Nr.1. Tikslas. Ištirti įvairių dielektrinių medžiagų sąveiką su elektriniu lauku ir nustatyti jų santykinę dielektrinę skvarbą. Laboratoriniame darbe naudojamos formulės. Santikinė dielektrinė skvarba. Siekiant pasiekti kuo tikslesnius matavimus, bandymus kartojome po tris kartus. Laboratoriniui darbui atlikti reikalingos priemonės. Plokščiasis kondensatorius su judančiomis. Darbo stendas. Tyrimo rezultatai. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2012-04-27
 • Diferencialinio stiprintuvo tyrimas

  Darbo tikslas: Stiprintuvo darbo taško Uk parinkimas ir stiprinimo koeficientų K, K(dif), K(sin)f bei ξ apskaičiavimas. Darbo eiga. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-12-09
Puslapyje rodyti po