Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Komunikacinių grandinių darbo principas

Komunikacinių grandinių darbo principas

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Užduoties analizė. Įtaiso sandaros schema. Modeliavimas. ALI. Skilčių sumatorius-atėmiklis. Registrai. Komparatorius. Principinė schema. Naudoti skaitmeniniai integriniai grandynai. Darbo rezultatų apibendrinimas. Išvados.

Ištrauka

Šiame kursiniame darbe aš parodysiu kombinacinių grandynų veikimą. Pasirinkau šiuos grandynus: Aritmetinis loginis įtaisas, Pilnas 4 skilčių sumatorius-atėmiklis, registrai, komparatorius. Apžvelgsiu jų veikimą ir sujungsiu juos į vieną schemą, taip įsitikindamas ar viskas tikslingai veikia. Schemai sujungti be jau minėtų grandynų reikės indikatorių, matinimo šaltinių ir jungiklių. Darbą atliksiu simuliacinėje "multisim" programoje.

Loginiai elementai tai elektroniniai įtaisai, veikiantys su dvejetainiais loginiais signalais. Jungdami įvairius loginius elementus, galime gauti grandines atliekančias paprastas ir sudėtingesnes logines operacijas.
Šiame kursiniame darbe aš norėčiau pademonstruoti Skaitmeninių grandinių dalyko metu įgytas žinias. Nagrinėjimui pasirinkau šiuos įtaisus:
• Aritmetinis loginis įtaisas;
• Pilnas 4 skilčių sumatorius-atėmiklis;
• Registrai;
• Komparatorius.
Visą tai padaręs sujungsiu šiuos skaitmeninius įtaisus į vieną schemą. Jei schema veiks taip kaip ji turėtų veikti teoriškai, reiškiasi viską sujungiau taip kaip reikia. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis11 puslapių 
Dydis548.26 KB
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasElektronikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Komunikaciniu grandiniu darbo principas [speros.lt].docx
 
Pasidalink su draugais