Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Objektų detektavimo sistemos

Objektų detektavimo sistemos

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Naktinio matymo sistemos. Kas yra naktinis matymas? Trumpa istorija. Pagrindinės gamintojos. Naktinio matymo sistemos veikimas. Parkavimo sistemos. PDC komponentai. Veikimo principas. Sistemos eksploatacija. Judančių objektų detektavimas. Išvados.

Ištrauka

Jau daugelį metų automobilis yra neatsiejamas gyvenimo atributas daugeliui žmonių. Kiekvieną dieną jų paklausa vis auga, tad vis daugiau automobilių yra pagaminama ir išleidžiama į gatves. Deja, statistika rodo, jog proporcingai didėja ir dėl įvairių priežasčių sukeltų avarijų skaičius. Siekiant jį sumažinti, automobilių gamintojai ėmė kurti įvairiausias saugumo sistemas. Pastaruoju metu vienos iš populiariausių ir efektyviausių yra objektų detektavimo sistemos. Tai nesudėtingos, nesunkiai įdiegiamos sistemos, kurios geba aptikti kliūtis, apie jas pranešti vairuotojui bei perimti automobilio valdymą, norint išvengti susidūrimo su jomis. Susidomėjimas bei pasitikėjimas šiomis sistemomis vis labiau didėja, tad jas renkasi ne tik pradedantieji, bet ir patyrę vairuotojai.
Pastaruoju metu vis dažniau yra montuojamos naktinio matymo sistemos įvairių markių automobiliuose. Šios sistemos suteikia unikalią galimybę vairuotojui laiku pamatyti netikėtai į kelią išbėgančius gyvūnus ar žmones ir laiku į tai sureaguoti.
Naktinio matymo sistema turi sensorinį infraraudonųjų spindulių jutiklį, kuris nustato šilumą. Tokiu būdu sistema leidžia vairuotojui "matyti" praktiškai visiškoje tamsoje (pvz.: 1 pav.) ir be apšvietimo naudojimo. Be to, ji yra tokia jautri, kad leidžia vairuotojui matyti viską, kas vyksta tarp dviejų su tolimomis šviesomis priešinga kryptimi važiuojančių automobilių. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos referatas
KategorijaElektronika
TipasReferatai
Apimtis9 puslapiai 
Dydis204.04 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasTelekomunikacijų ir elektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Objektu detektavimo sistemos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 9 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • A. Valinevičius
Pasidalink su draugais