Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Įvairių medžiagų bangolaidžių tyrimas paketu Microwave Studio

Įvairių medžiagų bangolaidžių tyrimas paketu Microwave Studio

Aprašymas

2 laboratorinis darbas. Darbo tikslas: Ištirti elektromagnetinių bangų slopinimą ir fazinį greitį stačiakampiame bangolaidyje. Išmokti pakeisti modelio elementų medžiagą ir atlikti kompiuterinį modeliavimą. Išnagrinėti gautus modeliavimo rezultatus. Darbo eiga. Bangų fazinio greičio skaičiavimas. Išvados. Kontroliniai klausimai.

Ištrauka

Darbo tikslas
Ištirti elektromagnetinių bangų slopinimą ir fazinį greitį stačiakampiame bangolaidyje. Išmokti pakeisti modelio elementų medžiagą ir atlikti kompiuterinį modeliavimą. Išnagrinėti gautus modeliavimo rezultatus.

Darbo eiga
Iš grafiko matoma, kad sidabro ir aliuminio S21 parametro dažninės charakteristikos labai mažai skiriasi, praktiškai galima laikyti vienodomis. Šiek tiek prastesniu laidumu pasižymintis metalas yra nichromas. Tai atspindi ir dažninė priklausomybė. Prasčiausiu laidumu šiame grafike pasižymi sukurtas neegzistuojantis metalas studentis. Jo dažninės charakteristikos amplitudė pati žemiausia, vadinasi elektromagnetinės bangos slopinimas yra didžiausias. Visa tai dėl to, kadangi pasirinktas metalo laidumas yra daug mažesnis už kitų metalų laidumus. Palyginimui sidabro laidumas yra. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos laboratorinis darbas
KategorijaElektronika
TipasLaboratoriniai darbai
Apimtis6 puslapiai 
Dydis458.92 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ivairiu medziagu bangolaidziu tyrimas paketu Microwave Studio [speros.lt].doc
 
Pasidalink su draugais