Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektronikos įtaisų ir jų gamybos procesų modeliavimas ir tyrimas (7)

Elektronikos įtaisų ir jų gamybos procesų modeliavimas ir tyrimas (7)

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Įvadas. Difuzijos proceso tyrimas. Apskaičiuoti ir nubraižyti priemaišų pasiskirstymą po priemaišų įterpimo etapo. Išvados. Apskaičiuoti ir nubraižyti, kaip priemaišų įterpimo etape kinta priemaišos srauto tankis ir legiravimo dozė. Išvados. Apskaičiuoti ir nubraižyti priemaišų pasiskirstymą po priemaišų perskirstymo etapo. Išvados. Apskaičiuoti ir nubraižyti priemaišų pasiskirstymą tranzistoriuje, formuojamame dvikartės difuzijos būdu. Grafiko aptarimas. Dvipolio tranzistoriaus parametrų skaičiavimas ir ekvivalentinės grandinės schemos sudarymas. Pradiniai duomenys. Rasti dvipolio tranzistoriaus h parametrus. Išvados. Sudaryti tranzistoriaus pavidalo ekvivalentinės grandinės schemą, rasti jos elementų parametrus. Apskaičiuoti išėjimo srovės kintamąją dedamąją, kai kintamoji įėjimo įtampa yra 55 mV. Išvados. Rasti žemo dažnio įtampos stiprinimo koeficientą, kai apkrovos varža lygi 152. Išvados. Lauko tranzistoriaus parametrų skaičiavimas ir ekvivalentinės schemos sudarymas. Pradiniai duomenys. Nubraižyti lauko tranzistoriaus perdavimo charakteristikas kai USI = 4, 8, 14 V. Išvados. 3.2 Apskaičiuoti lauko tranzistoriaus parametrus nurodytame darbo taške. Sudaryti lauko tranzistoriaus ekvivalentinės grandinės schemą. Apskaičiuoti fT, kai C11= 2 pF ir C12= 4 pF. Apskaičiuosime kintamąją išėjimo srovės dedamąją, kai kintamosios įėjimo įtampos amplitudė yra 20 mV. Išvados. Rasime žemų dažnių įtampos stiprinimo koeficientą, kai apkrovos varža lygi 501. Išvados. Akustinės elektronikos įtaiso projektavimas. Paviršinių akustinių bangų (PAB) juostinio filtro projektiniai skaičiavimai. PAB juostinio filtro projektiniai skaičiavimai naudojant MATLAB programą. PAB juostinio filtro dažninė amplitudės charakteristika. Išvados. PAB juostinio filtro garsolaidžio ir jungimo schemos eskiziniai brėžiniai. Išvados.

Ištrauka

Elektronika – viena iš sparčiausiai besivystančių mokslo ir technikos sričių, apimanti praktiškai visas žmogaus veiklos sritis. Elektronika dažnai apibrėžiama kaip mokslo ir technikos šaka, tirianti ir taikanti elektros krūvininkų generacijos, judėjimo, rekombinacijos reiškinius vakuume, dujose, kietuosiuose kūnuose ir taikanti šiuos reiškinius ir jais pagrįstus įtaisus informacijai apdoroti.
Mikroelektronika – plati šiuolaikinės elektronikos sritis, apimanti mikroelektronikos gaminių – integrinių grandynų – tyrimą, konstravimą, gamybą ir taikymą. Šiuo metu mikroelektronika jau transformuojasi į nanoelektroniką.
Integriniai grandynai – tai šiuolaikinės mikroelektronikos gaminiai, skirti pakeisti signalui ar informacijai kaupti. Integriniai grandynai yra sudaryti iš daugelio miniatiūrinių elementų ar jų grupių (komponentų), kurie atlieka elektronikos elementų (rezistorių, kondensatorių, diodų, tranzistorių) ar jų grupių funkcijas. Integriniams grandynams ir jos komponentams būdinga tai, kad jų elementai visi kartu sudaro nedalomą visumą, kiekvienas iš jų negali būti naudojamas kaip atskiras vienetas.
Šiame darbe atliksime terminės difuzijos proceso tyrimą, dvipolio tranzistoriaus parametrų skaičiavimą ir ekvivalentinės grandinės schemos sudarymą, lauko tranzistoriaus parametrų skaičiavimą ir ekvivalentinės grandinės schemos sudarymą, akustinės elektronikos įtaiso projektavimą.

Difuzija vadinamas kryptingas medžiagos dalelių skverbimasis jų tankio mažėjimo link dėl jos dalelių chaotiškojo judėjimo. Gaminant puslaidininkinius įtaisus ir puslaidininkinius integrinius grandynus, difuzijos reiškinys panaudojamas puslaidininkių legiravimui. Aukštoje temperatūroje difuzijos būdu įterpus į paviršinį puslaidininkio sluoksnį priemaišų, galima pakeisti to sluoksnio laidumo tipą arba sudaryti lokalias kitokio laidumo sritis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Dydis439.82 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word lektronikos itaisu ir ju gamybos procesu modeliavimas ir tyrimas (7) [speros.lt].doc
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • V. A. Malinauskas
Pasidalink su draugais