Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Dažnio matavimas (2)

Dažnio matavimas (2)

  
 
 
12345
Aprašymas

5 laboratorinio darbo ataskaita. Darbo tikslas. Darbo užduotis. Matavimo prietaisų pagrindinės metrologinės savybės ir struktūrinės schemos. Dažniamačio Č3–34 (Č3–34A) pagrindinės metrologinės savybės. Dažnio sumažinimo bloko JZČ-51 pagrindinės metrologinės savybės. Darbo formulės. Išvados.

Ištrauka

1. Darbo tikslas

Išanalizuoti skaitmeninio dažnimačio, jo dažnio sumažinimo bloko ir laiko intervalų bloko sandarą bei veikimą, išsiaiškinti jo svarbiausius metrologinius parametrus ir išmokti jais naudotis.

2. Darbo užduotis

2.1. Naudojantis priedu A6 išsiaiškinti skaitmeninių dažnimačių bei periodo matuoklių veikimą ir išnagrinėti naudojamo darbe dažnimačio ir jo dažnio sumažinimo bloko bei laiko intervalų bloko aprašymus. Nusibraižyti jų struktūrines schemas ir išsiaiškinti jų veikimo principus.
2.2. Užsirašyti ir išanalizuoti dažnimačio ir dažnio sumažinimo bloko svarbiausius metrologinius parametrus.
2.3. Išmatuoti dėstytojo nurodytus elektrinio signalo dažnius bei periodus ir apskaičiuoti galimas ribines matavimų paklaidas. Rezultatus surašyti į darbo aprašymo gale pateikiamos formos lentelę. Nubraižyti dažnio ir periodo matavimo santykinių paklaidų priklausomybių nuo matuojamojo dažnio grafikus. Išsiaiškintii, kokio dažnio atveju skaitmeniniais dažnimačiais geriau matuoti periodą, o kokio - dažnį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos laboratorinis darbas
KategorijaElektronika
TipasLaboratoriniai darbai
Apimtis5 puslapiai 
Dydis117.67 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Daznio matavimas (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Laboratoriniai darbai
  • 5 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Andrejus Geižutis
Pasidalink su draugais