Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Telekomunikacinių tinklų projektavimas

Telekomunikacinių tinklų projektavimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Aprašymas

Įvadas. Reikia suprojektuoti telekomunikacinį tinklą pagal pateiktą užduotį. Duota vietovėje išsidėsčiusių įrenginių struktūra. ATS stočių lyginamoji analizė. EWSD. Tinklo struktūros Exe ir EWSD stotims panaudojant tik PDH sistemas bei su SDH elementais (su vienu žiedu bei su dviem žiedais). Išvados. Abonentų sukuriamų apkrovų skaičiavimas. Apkrovos intensyvumų kurie turi būti paskirstyti vidaus ir tarpmiestiniam ryšiui skaičiavimas. Apkrovos intensyvumų tenkančių vidaus ir tarpstotiniams ryšiams skaičiavimas. Apkrovų skirstymas kryptimis. Reikalingų kanalų skaičiaus tarpstotiniam ryšiui ir ryšiui su nutolinta įranga skaičiavimas. Reikalingų kanalų skaičiaus skaičiavimas PDH atveju. Reikalingo kanalų skaičius SDH vieno žiedo atveju. Reikalingo kanalų skaičius SDH dviejų žiedų atveju skaičiavimas. Komutacinio lauko struktūra, jungiami įrenginiai. Į kotmutacinį lauką jungiami įrenginiai. Reikalingo pajungti į komutacinį lauką LTG kiekio skaičiavimas. Komutacinio lauko struktūros parinkimas. SDH tinklo sudarymas ir elementų parinkimas. Išvados.

Ištrauka

Netrukus po 1876 metų A. Belo išrasto telefono buvo pateikta pasiūlymų organizuoti telefono ryšį tarp abonentų, naudojant laidinius komutatorius. Nuo šio laikotarpio prasideda spartus komunikacinių stočių vystymosi laikotarpis, apimantis kelis etapus. Tobulėjant komunikacinėms stotims atsiranda galimybė teikti papildomas paslaugas (jeigu pradžioje komunikacinės stoties paskirtis buvo perduoti tiktai balso duomenis, tai šiandien paslaugų spektras yra žymiai platesnis. Šiandien telefono linija galima perdavinėti ir duomenis). Tobulėja netik komunikacinės stotys bet ir vartotojų galiniai įrenginiai (galiniuose įrenginiuose atsiranda sąsajos skirtos netik balso duomenims perduoti). Šiandien dauguma paslaugų galima naudotis.

Keičiantis telekomunikacinei technikai, keičiasi ir reikalavimai telekomunikacijų inžinieriams projektuojantiems tinklus duotoje vietovėje. Projektuojant tinklus reikia atsižvelgti į naujas komunikacinių stočių galimybes, augantį vartotojų poreikį konkrečioms paslaugoms.

Projektuojant tinklą bus parinkti konkretūs ATS tipai, pateiktos konkrečios jų charakteristikos. Sudaryti trys tinklo variantai (EWSD ir EXE stotims): panaudojant tik PDH sistemas bei su SDH elementais (su vienu bei dviem žiedais). Atliktas abonentų sukuriamų apkrovų skaičiavimas, parinkti konkretūs SDH tinklo elementai.
Reikia suprojektuoti telekomunikacinį tinklą pagal pateiktą užduotį.
Užduotis:
1.Atlikti ATS lyginamąją analizę, pvz., AXE ir EWSD
2. Sudaryti tinklo tris varijantus: panaudojant tik PDH sistemas bei su SDH elementais
(su vienu žiedu bei su dviem žiedais) su AXE ir EWSD stotimis
3. Atlikti abonentų sukuriamų apkrovų skaičiavimą
4. Atlikti apkrovų skirstymą kryptimis
5. Paskaičiuoti reikalingą kanalų skaičių tarpstotiniam ryšiui ir ryšiui su nutolinta įranga
6. Sudaryti kombinuotos ATS funkcinę schemą, parinkti komutacinio lauko struktūrą
7. Parinkti SDH tinklo elementus ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis36 puslapiai 
Dydis2.76 MB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasTelekomunikacijų ir elektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Telekomunikaciniu tinklu projektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 36 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • A. Jarutis
Pasidalink su draugais