Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Harmoninės srovės grandinės analizė (9)

Harmoninės srovės grandinės analizė (9)

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Grandinių teorija 1. Darbo tikslas: Išmokti analizuoti harmoninės srovės grandines, taikant joms Omo, Kirchhofo dėsnius bei grandinių analizės metodus simbolinėje srityje, mokėti sudaryti įtampų ir srovių vektorines diagramas, suvokti ryšį tarp simbolių ir laiko srities nežinomųjų. Tiriamos grandinės ir grandinės schemos sudarymas. Tiriamos grandinės elementai. Tiriamos grandinės elementų parametrai. Tiriamoji grandinės schema. Nepriklausomų lygčių sistema. Pirmasis Kirchhofo dėsnis. Antrasis Kirchhofo dėsnis. Nepriklausomų lygčių sistema. Tiriamos grandinės šakų srovės ir įtampos. Mazginių įtampų metodas. Grandinės admitansų matrica. Grandinės mazgų srovės šaltinių stiprumų matrica. Mazginės įtampos. Elementų srovės ir įtampos. Mazgo srovių vektorinė diagrama. Kontūro įtampų vektorinė diagrama. Grandinės mazgo srovių laikinės priklausomybės. Išvados.

Ištrauka

Darbo tikslas

Išmokti analizuoti harmoninės srovės grandines, taikant joms Omo, Kirchhofo dėsnius bei grandinių analizės metodus simbolinėje srityje, mokėti sudaryti įtampų ir srovių vektorines diagramas, suvokti ryšį tarp simbolių ir laiko srities nežinomųjų.

2. Tiriamos grandinės ir grandinės schemos sudarymas

Iš studento pažymėjimo 134730 trečio ir ketvirto skaitmens 4 ir 7 gavau 47 variantą, kurio kodas yra 4681952. Penktasis bilieto skaitmuo 3 reiškia grafo, pagal kurį sudaroma schema, numerį (1 pav.).
Tiriamos grandinės elementai

Iš kodo (4681952) nustatome tiriamos grandinės elementus:

Pirmasis ir antrasis kodų skaitmenys – tai numeriai 4 ir 6 grafo šakų, kuriose įjungti realieji harmoninės įtampos šaltiniai: en(t) = Encos(ɷ t + ψ n), su aktyviosiomis vidaus varžomis: Rin .
Trečiasis ir ketvirtasis kodų skaitmenys – tai numeriai 8 ir 1 grafo šakų, kuriose įjungti realieji harmoninės srovės šaltiniai: jn(t) = Jncos(ɷ t + ψn), su vidaus aktyviaisiais laidumais: Gin .
Penktasis kodo skaitmuo 9 – numeris šakos, kurioje įjungtas varžinis elementas.
Šeštasis kodo skaitmuo 5 – numeris šakos, kurioje įjungti du induktyvieji abipusio induktyvumo elementai (suderintas junginys).
Septintasis kodo skaitmuo 2 – numeris šakos, kurioje nuosekliai sujungti du talpiniai elementai.
Visose kitose grandinės, atitinkančios nurodytąjį grafą, porinėse šakose įjungti talpiniai elementai, o ne porinėse - induktyvieji elementai.
Septintasis kodo skaitmuo taip pat yra ir koeficientas K grandinės elementų parametrų skaičiavimui K=2. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Dydis265.72 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasTelekomunikacijų ir elektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Harmonines sroves grandines analize (9) [speros.lt].doc
 
  • Kursiniai darbai
  • 14 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Darius Jegelevičius
Pasidalink su draugais