Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Terminės difuzijos tyrimas, tranzistorių ekvivalentinių grandinių schemų sudarymas ir akustoelektroninio įtaiso projektavimas

Terminės difuzijos tyrimas, tranzistorių ekvivalentinių grandinių schemų sudarymas ir akustoelektroninio įtaiso projektavimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940
Aprašymas

Įvadas. Pirmoji užduotis. Difuzija esant nesenkančiam šaltiniui. Difuzija esant ribotam šaltiniui. Priemaišų pasiskirstymas tranzistoriuje, formuojamame dvikartės difuzijos būdu. Difuzijos proceso tyrimas. Apskaičiuoti ir nubraižyti priemaišų pasiskirstymą po priemaišų įterpimo etapo. Apskaičiuoti ir nubraižyti, kaip priemaišų įterpimo etape kinta priemaišos srauto tankis ir legiravimo dozė. Apskaičiuoti ir nubraižyti priemaišos pasiskirstymą po priemaišų perskirstymo etapo. Apskaičiuoti ir nubraižyti priemaišų pasiskirstymą tranzistoriuje, formuojamame dvikartės difuzijos būdu. Antroji užduotis. Tranzitoriaus, kaip tiesinio aktyviojo keturpolio, parametrai. П pavidalo ekvivalentinė grandinė. Dvipolio tranzistoriaus parametrų skaičiavimas ir ekvivalentinės grandinės schemos projektavimas. Trečioji užduotis. Lauko tranzistoriai. Lauko tranzistoriu parametrai ir ekvivalentinės grandinės. Lauko tranzistorių dažninės savybės. Lauko tranzistoriaus parametrų skaičiavimas ir ekvivalentinės grandinės schemos sudarymas. Ketvirtoji užduotis. Paviršinių akustinių bangų elektriniai filtrai. Akustinės elektronikos įtaiso projektavimas.

Ištrauka

Elektronika dažnai apibrėžiama kaip mokslo ir technikos šaka, tirianti ir taikanti elektros krūvininkų generacijos, judėjimo, rekombinacijos reiškinius vakuume, dujose, kietuosiuose kūnuose ir taikanti šiuos reiškinius ir jais pagrįstus įtaisus informacijai apdoroti.
Taigi elektronika, kaip ir elektrotechnika, tiria ir taiko reiškinius, susijusius su elektronais. Tačiau elektronika nuo elektrotechnikos skiria du svarbūs skiriamieji bruožai. Pirma, elektrotechnika tiria ir taiko reiškinius, susijusius su elektronais ir elektros srove metaluose, elektronika – su elektronų judėjimu vakuume, plazmoje, puslaidi¬ninkiuose. Antra, elektrotechnika susijusi su energetika, elektronika – su informacijos apdorojimu.
Tip pat verta pažymėti ir akustoelektronika, kuria rendamiesi turėsime padaryti vieną šio kursinio darbo dalį. Akustoelektronika, kaip funkcinės elektronikos kryptis, susiformavo šeštajame šio amžiaus dešimtmetyje. Akustoelektroniniuose įtaisuose signalams apdoroti panaudojami akustiniai virpesiai ir bangos.
Pirmoje dalyje apžvelgsime difuzijos procesą, apskaičiuosime priemaišų pasiskirstymą, taip pat temperatūrų nuokrypių įtaką pn sandūros gyliui ir priemaišų pasiskirstymą tranzistoriuje.
Antroje dalyje rasime dvipolio tranzistoriaus h parametrus, nubraižysim ekvivalentinę grandinės schema, rasim jos elementų parametrus, skaičiuosim išėjimo srovės kintamąją dedamąją, rasim žemo dažnio įtampos stiprinimo koeficientą.
Trečioje dalyje braižysim lauko tranzistoriaus perdavimo charakteristikas, skaičiuosim parametrus, kintamąją išėjimo srovės dedamąją, įtampos stiprinimo koeficientą.
Ketvirtoje dalyje aptarsime akustinio bangų filtro projektavimą. Apskaičiuosime reikalingus filtro parametrus, nubraižysime DACH, garsolaidžio ir jungimo schemos eskizinius brėžinius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis39 puslapiai 
Dydis1.61 MB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Termines difuzijos tyrimas tranzistoriu ekvivalentiniu grandiniu schemu sudarymas [speros.lt].doc
 
  • Kursiniai darbai
  • 39 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Malinauskas
Pasidalink su draugais