Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Duomenų surinkimo ir apdorojimo įtaisas (2)

Duomenų surinkimo ir apdorojimo įtaisas (2)

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Tikslas – suprojektuoti mikroprocesorinį duomenų surinkimo ir apdorojimo įtaisą (DSAĮ). Duomenų surinkimo ir apdorojimo įtaisas (28 var.). DSAĮ skaičiavimas ir jo struktūrinė schema. Skaičiavimai. Kitų įrenginių nustatymai. Komponentų parinkimas. DSAĮ programuosime pagal žemiau pateiktą algoritmą. ASK keitimo pabaigos laukimo paprogramė. Vidurkio skaičiavimas, lyginimas su ribine reikšme, avarinio signalo išdavimas. Pagrindinės įtaiso valdymo programos tekstas C kalba. Įrenginio principinė schema. Periferinių įrenginių suderinimas pagal laiko diagramas. Lygiagretaus ryšio prievado 8255 laikinės diagramos. Išvados.

Ištrauka

Kursinio darbo tikslas – suprojektuoti mikroprocesorinį duomenų surinkimo ir apdorojimo įtaisą (DSAĮ). Šio įtaiso paskirtis – rinkti duomenis iš analoginių kanalų, juos saugoti, apdoroti bei išvesti rezultatą žmogui suprantama forma. Šioje procesorinėje sistemoje yra 11 analoginių kanalų. DSAĮ lygiagrečiai apklausia kanalus. Gaunamus iš kanalų analoginius dydžius ASK pagalba keičia į skaitmeninę formą bei patalpina į kiekvienam kanalui skirtą duomenų atminties sritį. Sistemai reikia įsiminti sekundės trukmės visų kanalų duomenis. Sukaupus šiuos duomenis, sistema skaičiuoja kiekvieno kanalo signalo vidurkį ir lygina su užsiduotu aliarmo lygiu. Jei vidurkis viršija aliarmo lygį, DSAĮ išduoda aliarminį signalą, nurodydamas kanalų numerius. Maksimalus signalo dažnis yra 550 Hz, maksimali amplitudė – 75 mV. Aliarmo lygis – 60 mV.
Suprojektuokite mikroprocesorinį duomenų surinkimo ir apdorojimo įtaisą. (DSAĮ) . Yra K analoginių kanalų. DSAĮ nuosekliai juos apklausia, gaunamus iš kanalų analoginius dydžius su analoginiu - skaitmeniniu keitikliu ASK pakeičia į skaitmeninę formą ir talpina į kiekvienam kanalui skirtą operatyviosios atminties OA sritį . Maksimali kiekvieno kanalo analoginio signalo, kurio diskretinių atskaitų skaitmeninius kodus reikia atsiminti OA, atkarpa lygi 1 sek. Šiame laikotarpyje DSAĮ skaičiuoja kiekvieno kanalo analoginės įtampos vidutinę reikšmę ir lygina ją su ribine A1 reikšme. Viršijus įėjimo įtampos vidutinę reikšmę, DSAĮ išduoda avarinį signalą kartu nurodydamas ir kanalo numerį (adresą). Įėjimo signalo maksimalus dažnis yra F[kHz], maksimali amplitudė - A [mv], ASK kvantavimo santykinė paklaida - s [%]. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Dydis262.02 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasTelekomunikacijų ir elektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Duomenu surinkimo ir apdorojimo itaisas (2) [speros.lt].doc
 
  • Kursiniai darbai
  • 14 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • J. Guzaitis
Pasidalink su draugais