Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Grandinės analizė dažniniu metodu (3)

Grandinės analizė dažniniu metodu (3)

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Signalų ir grandinių kursinis darbas. Įvadas. Tikslas yra išanalizuoti duotos grandinės dažnines savybes ir perduodamo per ją virpesio spektrą, bei rasti grandinės elementų dydžius, tenkinančius virpesio perdavimą su nurodytais iškraipymais. Virpesio spektro analizė. Virpesio spektro pločio apskaičiavimas pagal galios kriterijų. Grandinės dažninių savybių analizė. Grandinės elementų dydžių parinkimas. Išėjimo virpesio radimas. Rezultatų apibendrinimas ir išvados. Priedai (3).

Ištrauka

Šio kursinio projekto tikslas yra išanalizuoti duotos grandinės dažnines savybes ir perduodamo per ją virpesio spektrą, bei rasti grandinės elementų dydžius, tenkinančius virpesio perdavimą su nurodytais iškraipymais.
Pirmame darbo skyriuje sudėtingas virpesys bus išskaidytas į elementarius virpesius, sudarytas virpesio spektras, nustatytos įėjimo virpesio sąlygos.
Kaip žinome grandinę galima apibūdinti dviejų tipų charakteristikomis: t.y. laikinėmis ir dažninėmis, bet mes tirsime tik grandinės dažnines savybes, kurias aprašysime harmoninėmis bazinėmis funkcijomis pasinaudodami superpozicijos principu, t.y. kai signalas išskaidomas į sumą elementarių komponenčių – elementarius virpesius, kurie turi būti vienodo pobūdžio. Braižysime dažninę grandinės charakteristiką, kuri apibūdina grandinės reakciją į tam tikrą įtampos šuolį ar impulsą – įvairaus dažnio harmoninį virpesį. Dažninės charakteristikos labai paprastos analizei ir informatyvios, be to šios charakteristikos gerai suderinamos su signalų charakteristikomis – spektrais.
Trečiame skyriuje parinksime grandinės elementų dydžius ir atliksime išėjimo virpesio analizę lyginant jį su įėjimo virpesiu.
Projekto pabaigoje pateiksime išvadas bei grafinę dalį, kurioje atvaizduosime spektrus, grandinės dažnines charakteristikas, grandinės principinę elektrinę schemą bei virpesius grandinės įėjime ir išėjime. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Dydis237.57 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Grandines analize dazniniu metodu (3) [speros.lt].doc
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • V. Malinauskas
Pasidalink su draugais