Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Parkavimo sistemos

Parkavimo sistemos

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Ultragarsinės parkavimo sistemos veikimo sutrikimai. Aprašomos parkavimo sistemos. Parkavimo sistema su garsiniu zumeriu. Atbulinės eigos sistema su LED arba LCD ekranu. Pagalbinė parkavimo sistema. Parkavimo sistema su TFT monitoriumi ir vaizdo kamera. Bevielė parkavimo sistema. Naujausios parkavimo sistemos.

Ištrauka

Dabartiniais laikais kai sunku rasti vietą kur pastatyti automobilį vairuotojui gali pagelbėti automobilio parkavimo sistema.
Parkavimo sistemas montuoja ne tik automobilių gamintojai, bet jas galima susimontuoti ir pačiam. Dabar Lietuvoje yra daug parduotuvių kuriose galima nusipirkti ir susimontuoti parkavimo sistemą bet kokiame automobilyje.
Lietuvoje parkavimo sistemomis prekiauja:
UAB Gedion;
UAB Automobilių kryptis;
UAB Tercija;
UAB Lutora;
UAB Admita;
Ir kitos.
Ultragarsinė Parkavimosi sistema – tai moderni pagalbinė priemonė vairuotojui, padedanti išvengti nelaimingų atsitikimų. Ši sistema – tai ultragarso technologijos ir mikroprocesoriaus derinys. Ultragarsinė Parkavimosi sistema garsinių ir vizualinių signalų pagalba įspėja Jus apie kliūtis esančias automobilio priekyje ar gale, kai parkuojate automobilį ar važiuojate atbuline eiga. Priekiniai kliūties jutikliai labai padeda važiuojant "kamštyje", nes esant didesniam atstumui iki priekyje važiuojančio automobilio arba jam nekintant! sistema "tyli", o jei atstumas pavojingai pradeda mažėti (prieš Jus važiuojančiam automobiliui sustojus kai Jūs to nepastebite) - sistema įspėja garsiniu signalu. Ultragarsinė Parkavimosi sistema veikia bet kokiomis oro sąlygomis ir todėl yra pranašesnė už kitas sistemas, kurios gali būti paveiktos oro sąlygų. Didelis pranašumas yra šios sistemos patvarumas ir patikimumas tokiomis nepalankiomis oro sąlygomis kaip tamsa, ryški saulės šviesa, smarkus sniegas ar lietus ir panašiai.
Ši sistema yra sukurta taip, kad tinka praktiškai visiems automobiliams įskaitant komercinius automobilius, furgonus ar visureigius, pasilinksminimų automobilius ir kitus. Ultragarsinės parkavimosi sistemos naudojimas – lyg papildomų akių instaliavimas automobiliui. Ši sistema padeda išvengti kliūčių, kurios yra nematomos vairuotojui iš jo sėdėjimo vietos. Nesvarbu ar tenka statyti automobilį lygiagrečiai, ar manevruoti ankštoje vietoje, ar paprasčiausiai važiuoti atbuline eiga, instaliavus UPS, galima vairuoti saugiai, patogiai, labiau pasitikint savimi.
Kiekviena parkavimo sistema turi patikimai veikti įvairiomis klimatinėmis sąlygomis: nuo labai žemos (-40˚C) iki ypač aukštos (+85˚C) temperatūros, esant dideliam drėgnumui bei užterštumui. Parkavimo sistemos turi turėti privalomąjį ES sertifikatą CE,E-24, ir Rohs.
Galima pasirinkti parkavimo sistemą su 4, 6 arba 8 jutikliais (90 laipsnių horizontalaus ir vertikalaus kliūties aptikimo kampų). Jutikliai gali būti – juodos, baltos, sidabrinės, pilkos, tamsiai mėlynos, vyšninės, tamsiai žalios spalvos, tačiau visada jutiklį galima nudažyti bet kokia kita pageidaujama spalva.
Be jutiklių sistemos komplektą sudaro garso šviesos diodų (LED) arba skystųjų kristalų (LCD) ekranas. Ekranas montuojamas prietaisų skydelyje ir suteikia garso bei vaizdo informaciją apie atstumą iki artėjančios kliūties.
Taip pat sistema gali turėti skaitmeninę vaizdo kamerą kuri pateikia vaizdą į skystųjų kristalų ekraną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos referatas
KategorijaElektronika
TipasReferatai
Apimtis13 puslapių 
Dydis346.78 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasTransporto inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Parkavimo sistemos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 13 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Zubavičius
Pasidalink su draugais