Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Radijo ryšio tinklo projektavimas (5)

Radijo ryšio tinklo projektavimas (5)

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

3 variantas. Įvadas. Bevielė prieiga. "PacketWave 1000" bazinė stotis. "PacketWave 1000" stoties techniniai duomenys. Naudojamos bazinės stoties antenos. Vartotojų pajungimas. Radijo relinė sistema. Išorinis radijo relinės sistemos blokas (ODU). Vidinis radijo relinės sistemos blokas.Radijo relinės sistemos antenos. Skaičiavimai. Signalo slopinimas erdvėje ir priimamo signalo lygis. Pirmosios Frenelio zonos priklausomybės nuo atstumo skaičiavimas. Tinklo valdymas. SNMP. MIB. RMON. Mūsų tinkle naudojama valdymo įranga. Bevielės prieigos sistemos valdymas. Radijo relinės sistemos valdymas. Ekonominiai skaičiavimai. Tinklo plėtimo galimybės ir rinkos analizė. Išvados. Išnašos.

Ištrauka

Nešiojami kompiuteriai yra sparčiai auganti kompiuterių industrijos dalis. Dauguma šių kompiuterių savininkų nori turėti galimybę naudoti kompiuterių tinklais skrendant lėktuvu, važiuojant autobusu, traukiniu, automobiliu. arba sėdint sode ant suoliuko. Bevielis tinklas turi daug vartotojų. Žmonės naudojasi savo nešiojamais elektroniniais įrenginiais pokalbiams, faksų ir elektroninio pašto siuntimui, persiųsti failus, dirbti su toli esančiu kompiuteriu. Ir visa tai galima atlikti iš bet kurios vietos ar transporto priemonės. Bevielis tinklas labai naudingas laivynui, sunkvežimių, autobusų ir taksi vairuotojams, įvairioms gelbėjimo ir apsaugos tarnyboms ir t.t.
Nors bevielis tinklas ir nešiojami kompiuteriai yra susiję dalykai, bet tai nėra tas pats. Nešiojami kompiuteriai gali naudotis ir paprastais, vieliniais tinklais, įjungus jį kur nors į telefono rozetę. Iš kitos pusės, gali būti stacionarus kompiuteris, besinaudojantis bevieliais kompiuterių tinklais. Pavyzdžiui, didelė įstaiga įsikūrusi sename pastate, kuriame išvedžioti kabelį sunku, o kartais ir neįmanoma. Tenka įprastiniems kompiuteriams naudoti bevielį tinklą. [1]
Atsižvelgdami į vis didėjanti bevielių tinklų populiarumą, mes šiame kursiniame darbe suprojektuosim radijo ryšio tinklą. Mūsų projektuojamas tinklas turi atitikti tokius parametrus:
Abonentų kiekis – 12
Atstumas tarp RRS antenų – 9 km.
Didžiausia BPS aprėptis – 15 km.
Planuojama radijo ryšio tinklo struktūra: ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Dydis624.4 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasTelekomunikacijų ir elektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Radijo rysio tinklo projektavimas (5) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 34 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais