Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Nepereinamieji procesai

Nepereinamieji procesai

Aprašymas

Darbo tikslas – apskaičiuoti ir nubraižyti tiriamos grandinės įtampų ir srovių laikines charakteristikas. Analizės metodų apžvalga. Grandinių reakcijų - šakų srovių ir visų elementų įtampų skaičiavimai, veikiant poveikiui U(t)=E 1(t) klasikiniu ir operaciniu metodu nustatymas. Grandinių reakcijų - vienos šakos srovės ir kitoje šakoje įjungto elemento įtampos skaičiavimai operaciniu metodu. Išvados.

Ištrauka

Darbo tikslas – apskaičiuoti ir nubraižyti tiriamos grandinės įtampų ir srovių laikines charakteristikas.
2.1 Analizės metodų apžvalga.
Klasikinis metodas - pagrįstas n-tosios eilės nehomogeninės diferencialinės lygties sprendimu. Praktikoje naudojamas, kai grandinę sudaro ne daugiau kaip du reaktyvieji elementai, tada sprendžiama ne aukštesnė, kaip antros eilės diferencialinė lygtis. Metodui būdingas fizinių procesų vaizdumas.

Operacinis - pagrįstas Laplaso transformacijomis. Todėl diferencialinės lygtys transformuojamos į algebrines. Naudojamas sudėtingoms grandinėms, kurias veikia sudėtingi poveikiai apskaičiuoti.
Diuamelio ir Borelio - integralų metodai naudojami pereinamiesiems procesams apskaičiuoti, kai poveikis yra sudėtingas. Skaičiuojant panaudojamos tiriamos grandinės į vienetinę funkcijaą (Diuamelio atveju) ar į vienetinį impulsą (Borelio integralo atveju).

Spektrinis - grindžiamas Furjė transformacijomis (Laplaso transformacijų dalinis atvejis). Metodas patogus tada, kai žinoma dažninė grandinės funkcija.
Būsenos kintamųjų - universalus grandinių analizės metodas, patogus naudoti SSM. Kintamaisiai geriausia laikyti talpinio elemento įtampa ir induktyviojo elemento srovę. Norint apibūdinti grandinėje vykstančius procesus, vietoj n-tosios eilės nehomogeninės diferencialinės lygties (bendruoju atveju) sprendžiama n pirmosios eilės diferencialini lygcių sistema būsenos kintamųjų atžvilgiu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos laboratorinis darbas
KategorijaElektronika
TipasLaboratoriniai darbai
Apimtis8 puslapiai 
Dydis99.85 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nepereinamieji procesai [speros.lt].rtf
 
Pasidalink su draugais