Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Elektroninės optinės sistemos modeliavimas su SolidWorks programa

Elektroninės optinės sistemos modeliavimas su SolidWorks programa

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įžanga. EOS konstrukcija naudojant kieta modeliavimą. Darbo užduotis ir pasiruošimas. Darbo atlikimas. Detalės surinkimas. Apie SolidWorks ir papildomus paketus. Išvados. EOS konstrukcijos modeliavimo algoritmas.

Ištrauka

Konstruojant elektroninį įrenginį, sudarant pradinį modelį, mes turime ji suprojektuoti, tam yra sukurtos daug kompiuterinių programų, kurios mums palengvina projektavimą.
Tokios programos, kaip AutoCad, kuri yra patogi braižant 2D modelius, SolidWorks kuri yra pagrinde skirta 3D objektams, taip pat programos padedančios atlikti skaičiavimus, tokios kaip QuickField, FlexPDE, MathCad, Matlab, OrCad, programos kurios padeda modeliuoti kaip skaitmeninės taip ir analoginės elektro schemas – Elektronics Workbench. Kiek viena programa yra skirta savo sričiai atlikti. Pasirinkdamas kursinį darbą su SolidWorks, buvo siekiama tikslo išmokti nauja 3D modeliavimo programą.
Elektronų trajektorijos gali egzistuoti tik elektrodo kiaurymių zonose. Siekdami apriboti skaičiavimų apimtį (pavyzdžiui, smulkus baigtinių elementų tinklelis sudaromas tik trajektorijos cilindruose), pasirenkame tikėtinų elektronų trajektorijų zonas. Tikėtinų elektronų trajektorijų zonos aproksimuojamos aštuoniais sujungtais cilindrais (2 pav.). Trajektoriją aproksimuojančių cilindrų parametrai pateikti 2 lentelėje.
Visi cilindru trajektorija ne turi paliesti elektrodu paviršiaus, tik su ta sąlyga, kad pirmo cilindro C1 sujungtas su pirmu elektrodu E1 (z=0 mm) ir galu aštunto cilindro C8, sujungtu su septintu elektrodu (z=35,355). Tai leidžia modeliuoti asimetrines elektro optines sistemas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Dydis1001.54 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasTelekomunikacijų ir elektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektronines optines sistemos modeliavimas su SolidWorks programa [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • A. Noreika
Pasidalink su draugais