Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Impulsų generatorius – komutatorius

Impulsų generatorius – komutatorius

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Užduoties analize. Sandaros schema (sudarymas, pakopų paskirtis ir veikimo aiškinimas). Elektros – principinės schemos modeliavimo rezultatai (atskiros pakopos ir visa schema). Informacija apie panaudotus skaitmeninius integrinius grandynus (pagal laboratorinio darbo "Santaka" reikalavimus). Elektros - principine schema (analize, sudarančiųjų elementų paskirties ir veikimo aiškinimas). Darbo rezultatų apibendrinimas, išvados.

Ištrauka

Atlikdami šią užduotį mes naudojomės kompiuterinėmis programomis : EWB , Accel OrCad ir kitomis . Jomis mes modeliavome vieną iš paprastesnių skaitmeninių schemų . Schema buvo modeliuojama pakopomis ,kol paskutinė schema tapo sudėtingiausia . Schemose yra imontuoti pagalbiniai indikatoriai kurie demonstruoja jos veikimą . Be to dar prie schemos dar yra aprašomas jos veikimas . Ir joje panaudoti elementai bei jų numeriai.
Pastaruoju laiku labai paplito skaitmeninė elektronika ,ji beveik išstumė analoginę techniką iš mūsų buities , pramonės ,laboratorijų telekomunikacijų ir kt . Ši sritis yra vis labiau tobulinama ir elektronikos irengimai kiek įmanoma supaprastinami. Be to skaitmeninė technika paprasčiau eksploatuoti , projektuoti , gaminti , derinti , ir remontuoti . Šioje elektronikos technikoje signalai dirba su mažomis paklaidomis ir yra mažiau iškraipomi . Dėl šių privalumų skaitmeninė technika išsiveržė labai į priekį .
Kad galėtu toliau vystytis skaitmeninė elektronika ir būtu diegiama pramonėje , medicinoje ir kitur, ji yra dėstoma mokyklose . Čia supažindinama su skaitmeninės elektronikos pagrindais , atliekami laboratoriniai darbai , praktiniai darbai ir dar kartais rašomi diplominiai skaitmeninės elektronikos tematika .
Mes atlikome kursinį darbą skaitmeninių grandinių nagrinėjimas . Jame mes panaudojome dauguma skaitmeninės elektroniokos pasiekimų , tik dirbome su virtualiais skaitmeninės elektronikos itaisais. Bet tai mums užteko ir pamatyti šių shemų veikimą kompiuterio monitorio ekrane , kuris beje taip pat yra šios skaitmeninės elektronikos darinys , ir jų veikimas buvo suprastas .
Šįuo darbu mes užbaigėme skaitmeninių grandinių kursą ir taipogi pagilinome savo žinias apie šią nuostabią skaitmeninę elektroniką . ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis10 puslapių 
Dydis92.33 KB
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasElektronikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Impulsu generatorius - komutatorius [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 10 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • A. Klimavičius
Pasidalink su draugais