Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Patalpų signalizacijos pultas

Patalpų signalizacijos pultas

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Kursinio darbo užduotis. Užduoties sudarymas. Užduoties brėžinys. Užduoties paaiškinimas. Darbo įrengimai. Prietaisų parinkimas. Valdiklis CPM2A. Veiksmų diagrama. Elektrinių sujungimų schema. Valdiklio programa.

Ištrauka

Užsakovas pateikė užduotį patalpų apsauginės signalizacijos projektavimui. Objektą sudaro keturios patalpos, kuriose turi būti sumontuota po du judesio, po vieną durų blokavimo ir po vieną prišgaisrinį jutiklį. Centrinis pultas yra prijungtas prie telefono linijos ir suveikus signalizacijai renkamas numeris 02. (10 ir 2 impulsai).

Priduodant signalizaciją, turi būti sudaryta galimybė saugiai užrakinti visas duris todėl įjungus būtinas užlaikymas 30 s. Signalizacija pervedama į darbo būseną surinkus 4 skaitmenų kodą. Prieš įjungiant būtina įsitikinti kad visi prišgaisriniai jutikliai yra veikiantys. Apie tai signalizuoja pulto indikatorius.

Kai signalizacija yra darbo būsenoje, bet kurio jutiklio suveikimas po 5 sekundžių įjungia aliarmo būseną - garso signalą ir šviesos indikaciją. Taip pat pultas automatiškai renka numerį 02. Aliarmo būsena trunka 2 minutes. (Aliarmo būseną galima atjungti surenkant kodą). Po to , jei jutiklis išsijungė, signalizacija automatiškai pereina į darbo būseną, jei ne – į laukimo režimą. Jo metu veikia tik sviesos indikacija, o garso signalas atjungiamas.

Apsaugos signalizacija atjungiama surinkus tą patį 4 skaitmenų kodą. Durų , pro kurias įeinama, jutiklio vėlinimas – 20 sekundžių. Jei per tą laiką nespėjama surinkti kodo, įsijungia aliarmo būsena. Jei budėjimo metu buvo įsijungęs aliarmas, vartotojas turėtų būti apie tai informuojamas, įjungiant suveikusio jutiklio indikatorių.

Suprojektuokite šią patalpų apsaugos signalizacijos sistemą panaudodami Omron valdiklį. Tipą pasirinkite patys. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Dydis450.89 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Patalpu signalizacijos pultas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Kauno technologijos universiteto gimnazija / 4 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais