Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Elektronika>Suvirinimo režimų palyginimas

Suvirinimo režimų palyginimas

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Konstrukcinė ir technologinė dalis. Technologinio proceso duomenų sisteminimas. Suvirinimo režimų skaičiavimas ir parinkimas. Suvirinimo būdo parinkimas. Suvirinimo technikos ir technologijos projektavimas. Suvirinimo įrengimų parinkimas. Suvirinimo medžiagų parinkimas. Išvados.

Ištrauka

Įvairiose pramonės šakose labai plačiai taikomas metalų suvirinimas, apvirinimas, ir pjovimas. Darant kursinį darbą apie suvirinimą įgijau daug naudingu žinių ir sugebėjimų, kurie pravers ateityje. Šio kursinio darbo tikslas gebėti nustatyti suvirinimo būdą, gebėti parinkti reikiamus suvirinimo įrenginius technologiniam procesui atlikti, parinkti suvirinimo medžiagą, paskaičiuoti ir parinkti suvirinimo režimus, ir kt.
Taigi, mano užduotis, kuria remiantis išmokau ir įgijau daug žinių:
Apskaičiuoti: rankinio elektrolankinio suvirinimo glaistytais elektrodais ir automatinio elektrolankinio suvirinimo po fliusu režimus. Parinkti maitinimo šaltinį. Gautus rezultatus palyginti.
Suvirinto sujungimo tipas : У4.
Suvirinamas metalas : anglinis plienas.
Suvirinamų lakštų storis : S = 10 mm.
Siūlės ilgis : L = 100 mm.
Kadangi mes plokšteles virinsime rankiniu ir automatiniu būdu, todėl tikslingiau yra pasirinkti universalų maitinimo šaltinį tinkantį abiem suvirinimo būdams. Todėl pasirenkame universalų suvirinimo lygintuvą BДУ-504. Pav. 2.1 pateikiama supaprastinta lygintuvo elektrinė schema. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos laboratorinis darbas
KategorijaElektronika
TipasLaboratoriniai darbai
Apimtis5 puslapiai 
Dydis127.82 KB
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Suvirinimo rezimu palyginimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais