Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Elektronika>Telekomunikacijų teorija: 2 PSK moduliatoriaus modelis

Telekomunikacijų teorija: 2 PSK moduliatoriaus modelis

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Darbo tikslas: Sumodeliuoti 2-PSK moduliatorių, ryšio kanalą ir demoduliatorių. Ištirti fazinių moduliacijų atsparumą triukšmams ir interferencijai. Ištirti, kaip šie faktoriai įtakoja klaidingai priimtų bitų srautus. Įvadas. Sprendimas. Nuoseklus darbo aprašymas. Išvados.

Ištrauka

Šiomis dienomis, telekomunikacijų sistemos išgyvena aukso amžių- esant vis didesniam duomenų srautui, sparčiausiai diegiamos naujovės, esant lengvam informacijos pasiekiamumui, didėja vartotojų skaičius. Didėjant poreikiams, didėja ir problemų skaičius, susijęssu duomenų perdavimu, kodavimu, greičiu, terpėmis ir t.t. Šiuolaikiniai telekomunikaciniai tinklai ir jų formos (internetas, televizija, telefonija ir t.t.) glaudžiai susiję tarpusavyje, bei sudaro vieną, galingą sistemą
Telekomunikacijų teorijos objektai- tam tikrų įrenginių, jų grupių ir tinklų modeliai, padedantys suvokti, suprasti ir išsiaiškinti duomenų perdavimo esmę ir problemas. Sprendžiant iškilusius klausimus, priimami teoriniai sprendimai ar prielaidos, toliau patvirtinamos arba atmetamos konstravimo ir modeliavimo stadijoje.
Bazinės telekomunikacijų teorijos sąvokos: informacija, signalas, kodas, perdavimo terpė bei kanalas, trukdis.
Darbo tikslas
Sumodeliuoti 2-PSK moduliatorių, ryšio kanalą ir demoduliatorių. Ištirti fazinių moduliacijų atsparumą triukšmams ir interferencijai. Ištirti, kaip šie faktoriai įtakoja klaidingai priimtų bitų srautus.

Šiame darbe bene daugiausiai dėmesio skirsime BER (angl. bit error rate arba bit error ratio)- Bitų klaidų tankiui bei jo priklausomybei nuo triukšmų ir interferuojančių signalų. BER skaičiuojamas prieš signalo dekodavimą, kuris, esant dideliam bitų klaidų skaičiui, bendrą klaidų sumą padidina.
BER atsiranda tada, kai perduodamą signalą veikia triukšmas (aparatūros, perdavimo kanalo, interferuojančių bangų ir t.t.). BER parodo, kiek teisingų signalo bitų gauta, žinant, kiek jų buvo išsiūsta.
Pats blogiausias įmanomas scenarijus, kai BER lygis pasiekia 50% ir daugiau viso signalo. T.y. kai ateinančio signalo reikšmė gali būti priimta teisinga arba neteisinga su vienoda ir didesne tikimybe. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis47.33 KB
Autoriusrds_virsulai
Viso autoriaus darbų24 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasAurimas Anskaitis
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Telekomunikaciju teorija 2 PSK moduliatoriaus modelis [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 8 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Aurimas Anskaitis
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą