Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Elektronika>Grandinės analizė dažniniu metodu (2)

Grandinės analizė dažniniu metodu (2)

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Signalų ir grandinių kursinis projektas. Įvadas. Virpesio spektro analizė. Virpesio spektro nustatymas. Virpesio spektro pločio radimas pagal galios kriterijų. Grandinės dažninių savybių analizė. Grandinės elementų dydžių parinkimas. Išėjimo virpesio radimas. Rezultatų apibendrinimas ir išvados. Grafinė dalis.

Ištrauka

Virpesių teorijoje įrodoma, jog periodinius virpesius galima išskaidyti į elementarias dedamąsias, t.y., virpesių palyginimui taikyti superpozicijos principą. Pats paprasčiausias virpesių išskaidymas į elementarius virpesius įmanomas, kai elementarios dedamosios yra ortogonalios. Periodinį virpesį, kurio vertės kinta laiko intervale, galima užrašyti furjė eilute. Analizuojant grandines dažniniu metodu, įėjimo virpesys Furjė eilutės arba Furjė integralo pagalba išskaidomas į elementarias harmonines dedamąsias. Po to randamos atitinkamos harmoninės dedamosios grandinės išėjime ir jos sudedamos. Praktiškai dažninis metodas dažniausiai naudojamas tada, kai nereikia ieškoti išėjimo virpesį aprašančios laiko funkcijos, o pakanka rasti virpesio spektrą. Analizuojant grandines dažniniu metodu, nesunku rasti sąlygas, kurioms esant virpesiai, praeidami pro tiesines grandines, nebus iškraipomi.
Mes turime virpesį ir grandinę, kuriai parametrus turime parinkti taip, kad virpesys grandine praeitų su leistinais faziniais ir amplitudiniais iškraipymais. Siekdama supsprastinti spektro skaičiavimą išskaidysiu duotąjį virpesį į harmonines dedamasias, t. y. surasiu jo spektrą. Spektrą sudaro daug dedamųjų, todėl rasiu harmonikų skaičių reikalingą pernešti 95% virpesių galios. Suradus pralaidumo juostą galėsiu pradėti analizuoti grandinę. Išsiaiškinsiu kokią įtaką grandinės parametrams turi atskirų elementų kitimas ir naudodamasi analizės rezultatais parinksiu grandinės elementus taip kad ji praleistų duotąjį virpesį su nurodytais faziniais ir amplitudiniais iškraipymais. Paskutiniame etape pabandysiu atstatyti virpesį grandinės išėjime ir palyginti jį su virpesiu įėjime.
Šio darbo grafikų braižymams ir skaičiavimams atlikti naudosiu kompiuterį ir tokius programinius paketus kaip Mathcad2001 ir EWB5. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis640 KB
AutoriusRenata
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasR. Martavičius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Grandines analize dazniniu metodu (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • R. Martavičius
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą