Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Elektronika>Mikrovaldiklio PIC 16CR84 taikymas

Mikrovaldiklio PIC 16CR84 taikymas

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Analitinė dalis. PIC16F83 techninės charakteristikos. Sutartinis grafinis ženklas, išvadų paskirtis. Sandaros schemos analizė. Atminties organizacija. Išsamus nurodyto sandaros komponento aprašymas. Naudota literatūra. Praktinė dalis. Programa sudaryta pagal testo Nr.2 sąlygas su komponentais. Programos H failas. Grafinė dalis. PIC16CR84 sandaros schema. PIC16CR84 taikymo elektros principinė schema.

Ištrauka

PIC (Peripheral Interface Controller) yra sąsajų valdiklis, kuris buvo išrastas valdyti išorinius įtaisus, kad palengvintų duomenų įkėlimą į atmintį iš pagrindinio CPU. Lyginant su žmogumi, smegenys yra pagrindinis CPU, o PIC yra kaip ekvivalentas vegetacinei nervų sistemai.
Microchip firmos valdikliai PIC užkariauja nišą, kur reikalingi nedideli resursai, bet reikalingas lankstumas, paprastumas, greitas įsisavinimas ir, žinoma, maža kaina. Branduolio paprastumas kompensuojamas dideliu darbo greičiu, atminties ekonomija, paprastumu dirbant su išoriniais įtaisais.
Dauguma naujausių valdiklių turi panašius pagal struktūrą ir programavimą mazgus, kaip laikmačiai, I/O portai, ASK (analoginiai - skaitmeniniai keitikliai ) ir kt. Bet yra ir neturinčių analogų kituose valdikliuose:
• atmintis tame pačiame kristale;
• nėra išvadų papildomai atminčiai pajungti;
• nuo kaupiklio (Work ) priklausoma komandų sistema;
• sutrumpintas taktų skaičius visoms operacijoms (per vieną ciklą );
• registrinis duomenų atminties organizavimas kiekvienai ląstelei naudojant tiesioginę ir netiesioginę adresaciją;
• išoriniai įtaisai adresuojami kaip duomenų atminties ląstelės;
• vienas pertraukimo vektorius/adresas (0004 ) esant daug pertraukimo šaltinių priklausomai nuo poreikių, galima programiškai kurti daugiapakopę pertraukimų sistemą.
Dažnių diapazono įvairovė ir tarpiklio pasirinkimas yra prieinami priklausomai nuo aprašymo ir produktų reikalavimų tinkamų prietaiso pasirinkimui. Pavyzdžiui, raidė F, kaip PIC16F84, reiškia, kad šis įtaisas turi Flash programuojamąją atmintį ir veikia standartiniame įtampos diapazone. LF, kaip PIC16LF84, reiškia, kad ir šis prietaisas turi Flash programuojamąją atmintį, tačiau veikia išplėstame įtampos diapazone. CR, kaip PIC16CR83, reiškia, kad šis prietaisas turi ROM programuojamąją atmintį ir veikia standartiniame dažnių diapazone. LCR, kaip PIC16LCR84, turi taip programuojamąją ROM atmintį, tačiau dirba išplėstame dažnių diapazone.
Gaminami minimalios konfigūracijos valdikliai (PIC16C71, PIC16F84, su vienu aštuonių bitų skaitikliu/taimeriu ir 13 I/O linijų), ir išplėstos konfigūracijos versijos (iki 3 taimerių su sulyginimo schemomis ir impulsų pločio moduliacijos (PWM ) moduliu, nuoseklaus interfeiso modulis palaikantis kelis sinchroninio ir nesinchroninio duomenų perdavimo standartus, skystųjų kristalų vaizduoklio tvarkyklė (draiveris ), daugelio kanalų ASK ir kt).
Visi valdikliai suderinti principu: iš apačios aukštyn, t.y. visi senesniųjų versijų modeliai palaikomi programiškai sudėtingesnėse sistemose.
PIC16CRXX - tai 8-skilčiai RISC architektūros Microchip Technology firmos valdikliai. Pasižymi tuo, kad yra pigūs, suvartoja mažai elektros energijos, turi didelį greitį. PIC16CRXX valdikliai yra gaminami 18 ir 28 kojelių korpuse. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-04-10
DalykasElektronikos kursinis darbas
KategorijaElektronika
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis274.19 KB
AutoriusRimvydas
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojaslekt. P. Balčiūnaitė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasElektronikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Mikrovaldiklio PIC 16CR84 taikymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • lekt. P. Balčiūnaitė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą